1. Anasayfa
  2. Magazin

İddialı tarzı olay oldu! ‘İnsanlar neden bu kıyafetin güzel göründüğünü düşünüyor?’

İddialı tarzı olay oldu! ‘İnsanlar neden bu kıyafetin güzel göründüğünü düşünüyor?’
0

Çocukluk yıllarından itibaren ailesiyle birlikte uzunluk gösterdiği ‘Keeping Up with the Kardashians’ reality gösterisi ile şöhrete kavuşan Kendall Jenner, 14 yaşında moda dünyasına adım atmıştı. Kardashian-Jenner ailesinin 27 yaşındaki üyesi, kısa müddette podyumların aranılan isimlerinden olmayı başarmış ve ‘En çok kazanan modeller’ listesinde yer almıştı.

Genellikle özel hayatını paparazzilerden uzak tutmaya ihtimam gösteren ABD’li modelin, birkaç sefer ayrılıp barıştığı Devin Booker ile bağını bitirdikten sonra gerçek ismi Benito Antonio Martinez Ocasio olan Porto Rikolu Bad Bunny ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Çiçeği burnunda aşıklar, bir binicilik merkezinde yaklaşık 1.5 saat geçirmişti. Evvel başka ayrı at binen sevgililer, daha sonra birebir atla romantik bir gezintiye çıkmıştı. Sevinci bir oldukça yerinde olan Jenner, sevgilisiyle at sırtında poz vermeyi de ihmal etmemişti. Bir orta attan inen Kendall, Bad Bunny’nin fotoğraflarını çekmişti.

‘SEKİZ MİLYON DOLARA YENİ EV’ İDDİASI!

People’a konuşan bir kaynak, Kendall Jenner ve Bad Bunny’nin, ortak arkadaşları aracılığıyla tanıştığını açıklamıştı. Birebir kaynak, Bad Bunny’nin ünlü modele yakın olmak için Los Angeles’ta bir konut satın alarak oraya taşındığını söylemişti. Hatta rapçinin, bu meskeni satın alabilmek için sekiz milyon doları gözden çıkardığı sav edilmişti.

İDDİALI ÜSLUBU OLAY OLDU

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Jenner, son olarak Fransa’da bir yatın güvertesinde verdiği pozlarla isminden kelam ettirdi.

Ünlü isim; David Koma imzalı, göğüs uçlarında çiçekler bulunan, bin 515 dolar (yaklaşık 31 bin 500 TL) bedelindeki şeffaf üstlü küçük elbisesini, yüksek topuklu ayakkabılarla tamamladı.

Kendall’ın argümanlı biçimine kayıtsız kalamayan Twitter kullanıcıları; “Muhteşem görünüyor”, “İnsanlar neden bu kıyafetin hoş göründüğünü düşünüyor?”, “Kendall’ın ailesinin geri kalanına nazaran daha temiz ve aklı başında biri olduğunu düşünmüştüm” üzere yorumlar yaptı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir