1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Hollywood’u terk edip İspanya’ya yerleşen Amber Heard sessizliğini bozdu

Hollywood’u terk edip İspanya’ya yerleşen Amber Heard sessizliğini bozdu
0

Johnny Depp’in, 2011 yılında birlikte rol aldıkları ‘The Rum Diary’ sinemasının setinde tanıştığı ve yaklaşık iki yıl süren evliliğin akabinde olaylı bir biçimde boşandığı Amber Heard ile birbirlerine karşılıklı olarak açtıkları milyonlarca dolarlık dava, 1 Haziran 2022’de sonuçlanmıştı.

Johnny Depp ile boşanma süreci tüm dünya tarafından izlenen Amber Heard, karalama davasındaki telaffuzları ve Depp’in kendisi hakkında ortaya attığı savlarla geçen yılın en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu. Depp’e 10 milyon dolardan fazla tazminat ödemesi gereken Amber Heard, mahkemeye sunduğu itirazların ve tazminatı ödememek için attığı adımların akabinde uzlaşmaya gitmeye karar verdiğini açıklamıştı.

KIZI OLDUĞUNU DUYURDU

Heard, 2021 yılında toplumsal medyadan yaptığı paylaşımla bir kızı olduğu haberini duyurmuştu. Bebeğiyle bir fotoğrafını yayımlayan Heard, “Bu haberi paylaştığım için çok heyecanlıyım. Yıllar evvel bir çocuk sahibi olmak istediğime karar verdim. Bunu kendi koşullarımda yapmak istedim. Bahtımızın en temel modüllerinden birini bu formda düşünmenin biz bayanlar için ne kadar radikal olduğunu artık anlıyorum” demişti.

İSPANYA’YA TAŞINDI

 Amber Heard, Johnny Depp’e karşı kaybettiği dava sonrası Hollywood’u bırakıp İspanya’ya taşındığ argümanıyla gündeme gelmişti. Heard, geçen yıl kaybettiği dava sonrası taşındığı İspanya’nın Madrid kentinde birinci defa konuştu.

“BURADA YAŞAMAYI SEVİYORUM”

Dün çıkan TikTok görüntüsünde Heard’ün gazetecilere İspanyolca, “İspanya’yı çok seviyorum” dediği görüldü. Gazeteciler tarafından İspanya’da uzun müddet kalıp kalmayacağı sorulduğunda da “Öyle umuyorum. Burada yaşamayı seviyorum” karşılığını verdi.

“YOLA DEVAM EDECEĞİM”

Heard, gazetecilerin sinema kesiminden emeklilik tezlerini gündeme getirdiği soruları ise ciddiye almadı ve rastgele bir projede yer alıp yer almayacağı sorusuna, “Tabii ki. Yola devam edeceğim, hayat böyle” karşılığını verdi.
Gazetecilerin, Johnny Depp’in davalar sonrası sinema bölümüne dönüşünün simgesi olarak büyük ses getirdiği ve dakikalarca alkışlandığı Cannes Sinema Şenliği’ne neden katılmadığı sorusunu ise yanıtlamadı.

 

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap