1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ünlü isimlerden Babalar Günü paylaşımları

Ünlü isimlerden Babalar Günü paylaşımları
0

Haziran ayının üçüncü pazarında kutlanan ‘Babalar Günü’ heyecanı, toplumsal medyaya da yansıdı. Ünlü isimler bu yıl 18 Haziran’a denk gelen ‘Babalar Günü’nü toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı. İşte ünlülerden babalar günü paylaşımları…

PINAR ALTUĞ

“Canım babam seni çoookkk özlüyorum, keşke kucağında biraz daha fazla oturabilecek vaktim olsaydı. Kızım da benim kadar şanslı, birebir senin üzere mükemmel bir babası var. Babalar Günü’n kutlu olsun sevgilim.”

CEYDA DÜVENCİ

“Babam… senden öğrendiklerimi yaş aldıkça ve hayatı deneyimledikçe daha düzgün anlıyorum… Aşk için vazgeçtiklerin, sevdiklerin için yaptıkların, kocaman yüreğin, her gün beni arayıp “buradayım” diyen sesin, her sene doğum günümde doğduğum saatte çalan telefonum… Seni çok seviyorum… Yolun sonuna kadar yanındayım… âlâ ki benim babamsın… Âlâ ki annemle yol arkadaşısın…”

NEZ

“Mavi gözlü dev adam benim canım babammm. Senin nefes aldığın her sağlıklı günün benim en memnun günüm. Baba demek ne hoş bir his. Benim koca yürekli Antakyalım, sen asla üzülme gerinde dev üzere baban var dersin ya daima. Senin o mavi gözlerin daima ışıldasın bize ailemize daima bu türlü baksın. Seni çok seviyorum değerli babam. Düşünün ki her gördüğünde “ne kadar güzelsin” diyen bir babam var. Devrilmez koca çınarım. Ben çabayı en hoş babadan öğrendim.”

AJDA PEKKAN

“Tüm Babaların Babalar Günü kutlu olsun.”

BÜLENT PARLAK

“Canım babam. Bana hiç nasihat vermedi babam. Yalnızca izledim. Memurdu, kul hakkı yemedi, boğazımızdan 1 kuruş haram lokma geçirmedi. Yetti. Bugün; sesimi kısacak her şeye karşı duruyorsam, alnım açıksa, gururum yerindeyse biraz da senin sayende. Rahat uyu … Seni Seviyorum baba.”

ACUN ILICALI

“Babalar gününüz kutlu olsun. Allah hepimize çocuklarımızla hoş günler nasip etsin..”

BÜLENT ŞAKRAK

“Karagümrüklü taş baş Yılmaz.. Kıyak adamdı, babamdı.”

ITIR ESEN

“Babalar Günü… Çok yıllar geçti, benim babasızlığımın üstünden. Hasretin tanımı yok! Yaşasaydın, torunlarını, onların çocuklarını görecektin. Her kutlamada sana geleceklerdi, biz daima eksik kaldık. Artık düşlerde buluşuyoruz, bakalım ne vakit kavuşuruz. Rahat uyu düzgün kalpli babam.”

 

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap