1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Galatasaray’dan şampiyonluk daveti! Simge Sağın’dan yanıt geldi

Galatasaray’dan şampiyonluk daveti! Simge Sağın’dan yanıt geldi
0

Simge Sağın, dönemin birinci açık hava konserini dün akşam Turkcell Vadi’de verdi. Gücü ve sahne performansıyla hayranlarına müzik ziyafeti sunan 41 yaşındaki popçu, sevilen müziklerini binlerce hayranıyla birlikte seslendirdi. Kendisini dinlemeye gelen sevenlerine teşekkür eden Simge, “İyi ki varsınız, âlâ ki geldiniz” dedi.

‘AŞKIN OLAYIM’ TEZAHÜRATI

Ünlü müzikçi, tezahüratlar üzerine Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi’yle özdeşleşen ve Arjantinli futbolcunun gollerinden sonra statta çalınan kesimi ‘Aşkın Olayım’ı art geriye iki sefer söyledi.

“ICARDI VE GALATASARAY TOPLULUĞUNA TEŞEKKÜR EDERİM”

Simge “Çok memnunum. Koyu bir Beşiktaşlı olarak öncelikle Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutluyorum. Bize bu yakışır. Aşkın Olayım hepimizin müziği. Icardi ve Galatasaray topluluğuna da teşekkür ediyorum” tabirlerini kullandı.

ŞAMPİYONLUK KUTLAMASINA KATILACAK

Süper Lig’de 23’üncü sefer memnun sona ulaşan Galatasaray’dan kendisine davet geldiğini duyuran Sağın, “Şampiyonluk kutlamaları için çok nazik bir davet aldım. Davete icabet gerekiyor. Benim de onlara bir teşekkür borcum var” açıklamasını yaptı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap