1. Anasayfa
  2. Magazin

Dördüncü buluşmada aşk! Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ile evliliğini anlattı

Dördüncü buluşmada aşk! Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ile evliliğini anlattı
0

‘Deli Yürek’ Ezel’ ve ‘Karadayı’ dizilerindeki rolleriyle hafızalarda yer eden, Ekim 2019’dan itibaren sunucusu olduğu fenomen yarış ‘Kim Milyoner Olmak İster’de sevenlerinin karşısına çıkan Kenan İmirzalıoğlu, katıldığı programda, eşi Sinem Kobal ile evliliğini anlattı.

“BABAM BANA GÜZEL BİR WORKSHOP VERDİ”

“Babanla aranız nasıldı” sorusu yöneltilen 48 yaşındaki iki çocuk babası oyuncunun hayatına dair ayrıntılar ortaya çıktı. İmirzalıoğlu’nun babası, üniversiteyi kazanamayan oğlunu tarlada çalıştırarak, bir manada hayatın zorluklarını göstermişti. Ünlü isim, latifeyle karışık, “Bu omuzları orada geliştirdim. Babam bana yeterli bir workshop (atölye çalışması) verdi” dedi.

“HİÇBİR YERİ KAZANAMAZSAM BABAM BANA YENİ TRAKTÖR ALACAK”

İmirzalıoğlu, okul yıllarına dair, “Babamla aram yeterlidir. İlkokulda en azından derslerim güzeldi, babam okumaya çok değer verirdi. ‘Aman oğlum bu köyde kalmayacaksın değil mi? Okuyacaksın ve kendi hayatını kuracaksın. Buradaki toprağa güvenme sakın’ kederi. Hatta bu mevzuda çok uygun bir workshop aldım, bu omuzları orada geliştirdim. Babam çiftçiliğin bütün ince kurallarını bana anlattı. Lisedeyken arkadaşlarım ‘ODTÜ’yü kazanırsam babam bana şu arabayı’ alacak, ‘İTÜ’yü kazanırsam babam bana motor alacak’ kederi. Ben de ‘Hiçbir yeri kazanamazsam babam bana yeni traktör alacak’ derdim” tabirlerini kullandı.

“BENİM AŞKIM BİRİNCİ GÖRÜŞTE DEĞİLDİ”

Kendisi üzere oyuncu olan Sinem Kobal ile gözlerdne uzak biçimde memnun bir evlilik sürdüren İmirzalıoğlu, “Aşka inanır mısın” sorusuna ise şu cevabı verdi:

Aşka inananlardandım. Ama ‘Artık herhalde aşk, kavak yellerinin esmeye başladığı vakitlerde olan bir şey’ diye düşünmeye başlamıştım ki bir aşk evliliği yaptım. 40’ımdan sonra tekrar aşkla karşılaşır mıydım, hiç emin değildim. Hayatta ufkunu çok dar tutmamak lazımmış. Hayatın ne vereceği muhakkak olmuyor. Sinem’i öncesinde de tanırdım. Benim aşkım birinci görüşte değildi, dördüncü buluşmamızdaki sohbetimizde, o esnada, ruhtan bir çarpmaydı. ‘Bir dakika ne oluyor bana, burada diğer bir şey var’ oldum. Aşk çoğaltan, şaşırtan, üreten, çok daha duygusallaştıran, çok daha güçlü kılan bir şey. İnandığın bir aşkın varsa karşında hiçbir şey duramaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir