1. Anasayfa
  2. Magazin

Çakal & Reckol ile Boğaz’da rap zamanı

Çakal & Reckol ile Boğaz’da rap zamanı
0

Konser öncesi basın mensupları ile heyecanını paylaşan ünlü rapçiler, “Çakal & Reckol olarak tekrar Kuruçeşme Açıkhava’da buluşuyor olmak mükemmel. Yazın geldiğini burada konser verdiğimizde anlıyoruz. Müziklerimizi Boğaz görünümüne karşı sevenlerimizle göz göze söylemeyi çok seviyoruz” açıklamasını yaptılar.

RAP MÜZİĞİN KALBİ KURUÇEŞME AÇIKHAVA’DA ATTI

Binlerce müziksever, rap müziğin yükselen yıldızları Çakal & Reckol’un konserinde, Kuruçeşme Açıkhava’yı tıklım tıklım doldurdu. İkilinin hayranları, konserin başlamasına dört saat kala alanın önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Piyasaya süratli bir giriş yapan ikili, izdiham yarattıkları konserde söyledikleri müziklerle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Dj Berk Erdamanar performansıyla başlayan gece, müzikseverleri mest etti. Konsere, dijital platformlarda lisanlardan düşmeyen ‘Perros Blancos Freestyle’ müziği ile çıkan Çakal & Reckol, coşkuyu birinci dakikalarda doruklara çıkardı. Süper güçleriyle sahnede bir an olsun yerinde duramayan ikili, hareketli performanslarıyla müzikseverlerden alkış aldı.

KUTY SÜRPRİZİ VE GÖRSEL ŞÖLEN

Çakal & Reckol’un sahnesine konuk olan rap müziğin sevilen ismi Kuty, eğlenceyi ikiye katladı. İkilinin harika performansına eşlik eden alev şovları, sis efektleri ve ışık gösterisiyle Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde görsel bir şölene imza atıldı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir