1. Anasayfa
  2. Magazin

Irina Shayk, Versace’nin elbisesini giydi! ‘Arşivi açtığınız için teşekkür ederim’

Irina Shayk, Versace’nin elbisesini giydi! ‘Arşivi açtığınız için teşekkür ederim’
0

Dünyanın en kıymetli modelleri ortasında yer alan, bir devir Victoria’s Secret meleklerinden biri olarak podyumda yürüyen, baba tarafından Tatar asıllı ve Rusya doğumlu olan Irina Shayk, geçtiğimiz haftalarda Miami Grand Prix’sinde giydiği transparan siyah elbiseyle F1 hayranlarının reaksiyonunu çekmişti.

22 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe fotoğraflarını yayınlayan ünlü isim kısa müddette 200 binden fazla beğeni almasına karşın, tenkit oklarının gayesi olmaktan kurtulamamıştı.

“BU GİYDİĞİNE ‘MODA’ DEME LÜTFEN”

Takipçileri, Shayk’a; “Bu, F1 için yanlışsız kıyafet değil”, “Anlamıyorum… Neden plaja gidiyormuş üzere giyiniyorsun?”, “Bazı etkinlikler için daha ‘normal’ giyin lütfen, bu çok uygunsuz” ve “Çok güzelsin fakat bu giydiğine ‘moda’, ya da ‘şık’ deme lütfen” üzere yorumlar yağdırmıştı.

DİKKAT ÇEKEN SEÇİM

Shayk, sonraki günlerde katıldığı Cannes sinema şenliğindeki stiliyle da çok konuşulmuştu. 37 yaşındaki bir çocuk annesi model, şeffaf bir elbisenin altına giydiği özel tasarım bir iç çamaşırı giyerek gelmişti.

Shayk, usulünü gösterişli takıları, gözlüğü ve çizmeleriyle tamamlamıştı.

“ARŞİVİ AÇTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Ünlü isim, son olarak toplumsal medya hesabından paylaştığı, saten ve tülden yapılmış elbisesiyle verdiği pozlarla gündeme geldi.

Dünyaca ünlü Versace markasının eski, derin bacak dekolteli elbisesiyle kamera karşısına geçen model kısa müddette 213 bin beğeniye ulaştı.

“Arşivi açtığınız ve hayalimi gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim” diyerek, 1997’de hayatını kaybeden dizayncı Gianni Versace’nin kardeşi Donatella’ya teşekkür etti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir