1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Trafikte ailesiyle kabusu yaşadı! Aracın önünü kesip tehdit ettiler

Trafikte ailesiyle kabusu yaşadı! Aracın önünü kesip tehdit ettiler
0

Olay, dün akşam saatlerinde Aksu ilçesi D400 Karayolu’nda yaşandı. Edinilen bilgiye nazaran, yanında eşi ve çocukları bulunan Zafer Gök aracıyla seyir halindeyken sirenleri açık vaziyette gelen ambulansa yol verdi.

Bu sırada ambulansı takip eden ve dörtlü ikaz lambaları açık olan bir öteki araç, argümana nazaran Gök’ün kullandığı araca çarptı. Akabinde araçtan inenler Gök ile kelamlı tartışmaya girdi.

Olayın arbedeye dönüşeceğini anlayan Gök, camları kapatıp olay yerinden süratlice uzaklaştı. O anlar ise araç kamerasına saniye saniye yansıdı.

“KARŞILIK VERSEM DAHA MAKUS ŞEYLER OLABİLİRDİ”

Olay anını anlatan Zafer Gök, şunları söyledi: Serik-Antalya istikametinden gelirken önümüzden sirenleri açık bir biçimde ilerleyen ambulansa yol verdim. Geriden dörtlüleri açık bir araç vardı, ona da yol verdim. Geldi arttan aracımın art köşesine vurdu. Daima şerit değiştirip duruyordu. ‘Yapmamız gereken bir şey var mı?’ diye sordum. ‘Hayır’ dedi. Küfür etmeye başladı. Ben camları kilitledim. Sonra önümüzü kestiler. Önümüzü kestikten sonra direkt hücuma geçtiler. Ben de ilerlemek zorunda kaldım. Zira araç içerisinde eşim ve kızım vardı, karşılık vermek istemedim. Karşılık versem daha makûs şeyler olabilirdi, direkt ayrılmayı tercih ettim. Cürüm duyurusunda bulunacağım. Eşim korktu, 112’yi aradım seyir halindeyken. Çocuğum gece uyumadı. Bugün psikologdan randevu aldım. Elimizden gelen isimli her yere müracaat edeceğiz, hakkımızı arayacağız. Bu türlü insanların toplum içinde olmasını istemiyorum.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap