1. Anasayfa
  2. Magazin

Zeynep Alkan’dan bikinili poz

Zeynep Alkan’dan bikinili poz
0

2012 yılında boşanan direktör Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör’ün kızı Zeynep Alkan’dan geçtiğimiz hafta üzücü bir haber gelmişti. Survivor 2023’te ünlüler kadrosunda mücedele eden Alkan, elinde kırık olunca yarıştan ayrılmak zorunda kalmıştı.

“BENİ OLDUKÇA KAYGILANDIRAN BİR ŞEY”

Ameliyat olan Survivor Zeynep, sıhhat durumu hakkında bilgi verirken, İstanbul’a döndükten sonra yaşadığı zorlukları şu sözlerle anlatmıştı:

Merhaba hoş beşerler. Uzun müddettir yanınızda değildim nitekim çok özledim. ‘Sosyal medyayı kullanmayı unutmuşum’ desem yeridir. Survivor maceram elimde yaşadığım sakatlık yüzünden sona erdi. Ameliyat oldum, artık çok daha uygunum. Onca zorluktan sonra kabullenmek istemesem de ‘Her işte bir hayır vardır’ diyorum. Döndüğümde çok şey değişmişti. Memleketim Hatay’dan eser kalmadı. Üstüne babaannem, akabinde anneannem veda edemeden bu hayattan göç olup gittiler. Tarifsiz bir acı. Herkesten birbirinden manalı iletiler aldım, hepinize farklı başka çok teşekkür ediyorum. Beni güçlendiren sizin bana olan inancınızdı. Sakatlığım başıma gelmeseydi de sonuna kadar uğraş etmeye devam ederdim. Lakin ne yaşarsan yaşa hayat tüm süratiyle devam ediyor ve ben öteki projelerde bir ortaya gelmek için sabırsızlanıyorum. Zeynep’i tanıma fırsatı verdiği için Survivor’a ve emeği geçen bütün herkes sağ olsun, var olsun. Kırmızıyı her gün çok özlüyorum. Bilhassa Cansu Tuman’la kavuşmak için de gün sayıyorum. Bu kadar konuşmuşken şunu da ekleyeyim. Beni oldukça kaygılandıran bir şey var ki o da doymuyorum, nasıl bir his unutmuşum. İnşallah şu kıtlıktan çıkma psikolojimi bir an evvel geride bırakırım.

BİKİNİLİ POZA BEĞENİ YAĞDI

Alkan müsabakadan elenip Türkiye’ye döndükten sonra toplumsal medya hesabını tekrar faal kullanmaya başladı. Transparan bir pareo grup giyen Alkan bikinili pozuyla beğeni topladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir