1. Anasayfa
  2. Magazin

Beyonce’den dikkat çeken sipariş! ‘110 tavuk burger, 90 pide ve 9 tavuk budu’

Beyonce’den dikkat çeken sipariş! ‘110 tavuk burger, 90 pide ve 9 tavuk budu’
0

R&B müziğin kraliçesi pozisyonunda olan ve “Queen B” olarak anılan Beyonce, 4 Nisan 2008 tarihinde Jay Z ile dünyaevine girdi. Blue, Rumi ve Sir isminde üç çocuğu bulunan Beyonce’un iddiası ferdî servetinin 500 milyon dolardan fazla olduğu sanılıyor.

Beyonce, ‘Renaissance’ turnesinde İskoçya’nın Murrayfield kentindeki konserinden evvel grubu için verdiği tavuk siparişiyle gündem oldu.

ÖDEDİĞİ PARA DUDAK UÇUKLATTI

Şarkıcı, konserdence evvel takımını alevde ızgara tavuk restoranına götürdü. Ünlü yıldız, bir tavukçudan 110 tavuk burger, 90 pide ve 9 tavuk budu sipariş etti. Ünlü isim bu yemeğe yaklaşık 2 bin sterlin ödedi.

200 MİLYON DOLAR!

Beyonce ve Jay-Z, Los Angeles kentinde yer alan Malibu’daki bir malikâneyi satın almıştı. Meskenin fiyatının ise 200 milyon dolar olduğu belirtilmişti.

Yaklaşık 2 bin 790 metrekarelik alana yayılan bu malikâne, Malibu’daki ‘Cennet Koyu’ ismi verilen plaja yakın bir pozisyonda. Pasifik Okyanusu görüntülü mesken, dünyaca tanınan Japon mimar Tadao Ando tarafından tasarlandı.

Prestijli Pritzker Mimarlık Ödülü’nün sahibi Tadao Ando, Kanye West’in Malibu’daki 57 milyon dolarlık meskenini de tasarlamıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir