1. Anasayfa
  2. Magazin

Tom Hanks: Nefret ettiğim bazı filmlerde oynadım!

Tom Hanks: Nefret ettiğim bazı filmlerde oynadım!
0

Scarlett Johansson, Edward Norton, Margot Robbie, Adrien Brody ve Steve Carell üzere ünlü isimlerle rol aldığı, Wes Anderson’ın direktör koltuğunda oturduğu ‘Asteroid City’ ile 16 Haziran’da sinemaseverlerle buluşacak olan Tom Hanks, rol aldığı kimi sinemaları beğenmediğini açıkladı.

“İNANÇ VE UMUTTAN DAHA BÜYÜK NE OLABİLİR?”

Hangi sinemalarının gişede başarılı yahut başarısız olacağı konusunda fikri sorulan Oscar ödüllü ABD’li oyuncu, son halini görmeden bir sinemanın düzgün olup olmayacağını anlamanın güç olduğunu vurguladı.

Bunu söylemenin bir yolu yok; süreç çok yavaş ve çok spesifik. Yalnızca inancınız ve umudunuz olabilir. İnanç ve umuttan daha büyük ne olabilir? Süreci, en uygun formda çalışacaklarını umduğunuz işbirlikçilere emanet etmelisiniz.

“BAZI FİMLERİMİ İZLEDİNİZ VE NEFRET ETTİNİZ”

The New Yorker’a konuşan 66 yaşındaki aktör, sinema ismi vermemeyi tercih etse de, “Şunu kabul edelim; hepimiz nefret ettiğimiz sinemalar izlemişizdir. Ben de nefret ettiğim kimi sinemalarda oynadım. Siz de benim filmlerimden kimilerini izlediniz ve onlardan nefret ettiniz” itirafıyla gündem oldu.

“EN BERBAT SİNEMALARDAN BİRİ” DEMİŞTİ!

‘Yeşil Yol’, ‘Er Ryan’ı Kurtarmak’ ve ‘Yeni Hayat’ üzere üretimlerle hafızalara kazınan Tom Hanks, 2021 yılında verdiği röportajda, Bruce Willis ve Melanie Griffith’in de oyuncu takımında yer aldığı 1990 üretimi Brian DePalma sineması ‘Şenlik Ateşi’nin en makus sinemalarından biri olduğunu söylemişti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir