1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Tom Cruise’u değil, Lewis Hamilton’ı seçti! ‘Shakira yüzünden egosu zedelendi’

Tom Cruise’u değil, Lewis Hamilton’ı seçti! ‘Shakira yüzünden egosu zedelendi’
0

Kolombiyalı müzikçi Shakira (46) ile emeklilik kararı alan İspanyol futbolcu Gerard Pique’nin (36) Milan ve Sasha ismini verdikleri iki çocuk sahibi oldukları 11 yıllık ilgileri, geçtiğimiz sene haziran ayında Pique’nin sevgilisini Clara Chia Marti (23) ile aldatması sebebiyle bitmişti.

Tüm dünyada gündem olan ihanetin akabinde eski futbolcu Clara ile yeni bir aşka yelken açarken; Shakira ise evvelki haftalarda Miami’de düzenlenen Formula 1 yarışına katılmıştı. Shakira’nın ünlü aktör Tom Cruise (60) ile yan yana gelmesi ve düzgün vakit geçirdikleri anların kameralara yansıması ise “Yeni bir aşk mı doğuyor?” sorusunu akıllara getirmişti. İkili, toplumsal medyada da çok konuşulmuş ve ünlü isimler birbirlerine ziyadesiyle yakıştırılmıştı.

TOM’UN HAYAL KADINI!

Cruise ile aşk yaşamadığı, haklarında ortaya atılan argümanları ‘komik’ bulduğu ve aktörün kendisine olan ilgisine karşılık vermediği ismi paylaşılmayan kaynaklar tarafından aktarılan Shakira hakkında; “Shakira, Tom’a karşı bir çekim hissetmiyor, romantik kanıları yok. Yalnızca arkadaşça davranıyordu. Tom’un onunla ilgilenmesi karşısında gururu okşandı, ancak bir ilgi istemiyor” açıklaması yapılmıştı.

Aynı kaynaklar, Cruise’un Shakira’ya ‘rüya kadınım’ dediğini; müzikçinin ise ‘kendisiyle flört etmeyi bırakması için aktöre yalvardığını’ da söylemişti.

F1 YILDIZIYLA SAMİMİ POZ

Öte yandan ünlü isim, isminin Tom Cruise ile aşk dedikodularına karıştığı sıralarda bir akşam yemeğinde Formula 1 yıldızı Lewis Hamilton (38) ile görüntülenmişti. İkili, akabinde birlikte teknede de objektiflere takılmış ve müzikçi ile F1 yıldızının aşk yaşadığı öne sürülmüştü.

Shakira ve Lewis Hamilton, geçtiğimiz günlerde ise ortalarında müzisyen Mustafa the Poet ve Kendall Jenner’ın arkadaşı Fai Khadra’nın da bulunduğu bir kümeyle birlikte Hamilton’ın İspanya Grand Prix’sindeki muvaffakiyetini kutlamıştı. Barcelona’da yemek yiyen arkadaş kümesinden Hamilton, fotoğraf çekilmesi için poz verildiği sırada kolunu dekolteli elbisesiyle göz kamaştıran Shakira’nın beline dolamıştı.

“EGOSUNDA BÜYÜK BİR YARA AÇTI”

Tüm bunların akabinde The Mirror’da yer alan habere nazaran; Tom Cruise’a yakın bir kaynak, Shakira’nın kendisini reddedip, arkadaş olduğu bilinen Lewis Hamilton ile flört ettiğini gören aktörün egosunun ‘zedelendiğini’ aktardı.

Radar Online’a konuşan kaynak, “Shakira’nın bu hareketi Tom’un egosunda büyük bir yara açtı. Bilhassa de Tom, Lewis’i arkadaşı olarak düşündüğü için daha acı verici oldu” dedi.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap