1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Kuruçeşme Açıkhava’da Koray Avcı rüzgarı

Kuruçeşme Açıkhava’da Koray Avcı rüzgarı
0

İki saat süren konserine ‘Masum Değiliz’ kesimi ile başlayan Koray Avcı, repertuvarında farklı şekillerden müziklere yer vererek sevenlerine geniş bir müzik yelpazesi sundu.

Enerjisi ve performansı ile unutulmaz bir geceye imza atan ünlü sanatçı, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde fırtına üzere esti. Binlerce hayranıyla gece boyunca müziklerini söyleyen Koray Avcı, unutulmaz yapıtların yer aldığı potpurisiyle arabesk rüzgârı estirdi, oyun havalarıyla hayranlarını yerine oturtmadı.

Müzik şölenine ‘Adaletin Bu Mu Dünya’, ‘Hoşgeldin’, ‘Aşk Sana Benzer’ müzikleriyle devam eden başarılı sanatçı, performansıyla müzikseverleri kendine hayran bıraktı. Birbirinden farklı müzikleri kendine has yorumuyla seslendirmesi bir yana sahnede anlattığı öyküleri ve samimi tutumuyla gönülleri fethetti.

‘YENİ MÜZİĞİNİ BİRİNCİ KERE SÖYLEDİ

Önümüzdeki günlerde yayınlanacak, kelamı ve müziği kendisine ilişkin olan yeni müziği ‘Yan’ı birinci defa seslendirerek Kuruçeşme seyircisine sürpriz yapan Koray Avcı, büyük alkış aldı.

SAHEDEN HAYRANLARININ YANINA GİTTİ

Başarılı sanatçı, binlerce kişinin katıldığı konserde sahneden inerek, müziklerinin bir kısmını sevenlerinin yanında seslendirdi. Koray Avcı’nın bu samimi yaklaşımı geceye renk kattı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap