1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Son hali çok konuşulan Dilan Çiçek Deniz isyan etti! Ünlülerden destek geldi

Son hali çok konuşulan Dilan Çiçek Deniz isyan etti! Ünlülerden destek geldi
0

Dilan Çiçek Deniz, evvelki gün reklam yüzü olduğu markanın lansmanına katılmıştı. Maslak’ta bir yerde gerçekleşen davette 28 yaşındaki hoşa, kendisi üzere oyuncu olan sevgilisi Mert Yazıcıoğlu da eşlik etmişti.

“MUSMUTLUYUM”

Özel hayatıyla gündemde olan oyuncu, Mert Yazıcıoğlu ile bağlantısı hakkında, “Her şey yolunda. Musmutluyum” diyerek gülümsemişti.

“NE YAPMIŞ KENDİNE BU TÜRLÜ?”

Mini elbisesi ve kusursuz fiziği ile tüm bakışları üzerinde toplayan Dilan Çiçek’in yüzündeki değişim ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Gözlerindeki ve çenesindeki farklılıkla çok konuşulan oyuncuya; “Estetik facialarinda bugün”, “Çene bağımsızlığını ilan etmiş,”, “Sorsan estetik yok”, “Ne yapmış kendine bu türlü?” ve “Su üzere bir kızdı, yazık etmiş” formunda yorumlar gelmişti.

“VALLAHİ BEZDİM”

Sosyal medyada kendisi hakkında yapılan olumsuz yorumlardan rahatsız olan 28 yaşındaki ünlü isim, Instagram hesabından makyajsız bir pozunu yayınladı.

ÜNLÜLERDEN BEĞENİ

2014 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışında ikinci seçilen Dilan Çiçek Deniz’in “Vallahi bezdim” notunu düştüğü pozunu beğenenler ortasında Pınar Altuğ, Mine Tugay ve Danla Bilic üzere ünlü isimler de yer aldı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap