1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Pınar Altuğ ‘boşanma’ haberine isyan etti! ‘Evet, biz ayrıldık’

Pınar Altuğ ‘boşanma’ haberine isyan etti! ‘Evet, biz ayrıldık’
0

Haklarından birçok sefer ayrılık haberi çıkan Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, 15’inci evlilik yıl dönümlerini, toplumsal medya hesaplarından yaptıkları romantik paylaşımlarla kutlamıştı.

“BİZİM İÇİN ’15 GÜNE AYRILIR’ DEDİLER”

Atacan, Altuğ’un fotoğrafına, “Bizim için ’15 güne ayrılır’ dediler, 15 ay diye düzelttiler, 15 yıl oldu evleneli. 15 ömür olsa inadımızdan değil, sevgimizden mahçup ederiz. Bakıp şu resime, nasıl hak verilmez bana? Neyse biz bir ufak kutlamaya kaçar” bildirisini yazmıştı.

“SENİNLE BİR ÖMÜR”

Pınar Altuğ ise eşini etiketleyip, kalp emojisi de eklediği nikâh fotoğrafına, “15 sene… Seninle bir ömür” notunu düşmüştü. Paylaşım binlerce beğeni almıştı.

“O ŞANSLI ADAM BEN OLUYORUM”

Yağmur Atacan’ın, eşinin Instagram gönderisine, “Evet. O şanslı adam ben oluyorum, ta kendisi” yorumunu yapması dikkat çekmişti.

“ASLI ÇOK YAKIN ARKADAŞIM”

Pınar Altuğ, evvelki gün Maslak Uniq Hall’de gerçekleşen ‘Prens’ dizisinin galasına katıldı. Ünlü isim, “Aslı Tandoğan benim çok yakın arkadaşım, onun içinde bulunduğu bir projeyi izlemek benim için büyük keyif. Ceyda Düvenci de yakın dostum lakin bugün katılamayacak. Bazen beşerler çalışmak zorunda kalabiliyor” dedi.

‘BOŞANMA’ SORUSUNA TEPKİ!

Basın mensuplarının “Yağmur Beyefendi ile boşanacağınız istikametinde haberler çıkmıştı. Yanlışsız mu?” sorusuna Altuğ, “Evet, biz boşandık. Ondan ötürü Yağmur burada yok” yanıtıyla reaksiyon gösterdi.

Ünlü oyuncu, daha sonra “Ben her dedikoduya yanıt vermek zorunda değilim” diyerek, hudutlu bir biçimde oradan ayrıldı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap