1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Miray Daner’in bikinili pozlarına beğeni yağdı!

Miray Daner’in bikinili pozlarına beğeni yağdı!
0

Şarkıcı Seda Sayan ile eski futbolcu Sinan Engin’in işletmeci oğulları Oğulcan Engin (32), Ezgi Eyüboğlu’ndan ayrıldıktan kısa müddet sonra gönlünü kendisinden sekiz yaş küçük oyuncu Miray Daner’e (23) kaptırmıştı.

SEDA SAYAN ÖVE ÖVE BİTİREMEMİŞTİ

‘2. Sayfa’ programına konuk olan Seda Sayan, “Miray’ı gençliğime çok benzetiyorum. Çok şık, çok hoş. Oğulcan’la çok yakıştırıyorum. Muhakkak o da çok disiplinli, işine sadık. Bir de oğlak burcu. Bakın kız kayınvalidesi üzere oğlak” kelamlarıyla, 24 yaşındaki oyuncuya övgüler yağdırmıştı.

‘TELEFONUNA GELEN İLETİ AYRILIK GETİRDİ’ İDDİASI!

Geçtiğimiz haftalarda ikilinin mutluluğuna gölge düşmüş; Daner’in, evvelce görüştüğü bir iş adamıyla mesajlaşması üzerine ikilinin ayrıldığı öne sürülmüştü. Yaklaşık iki yıldır devam eden münasebetlerinde kara bulutlar dolaşan ünlü çift, sıkıntıları çözerek aşklarına devam kararı almıştı.

AYRILIĞI AÇIKLADI

30 ülkeden gelen televizyon dünyasının değerli isimlerinin buluştuğu Academy Day’in kapanış partisi, geçtiğimiz günlerde The Peninsula İstanbul’da gerçekleşmişti. Miray Daner de geceye katılanlar ortasındaydı.

“ÜÇÜNCÜ BİREYLERLE İLGİSİ YOK”

Geçtiğimiz haftalarda Oğulcan Engin ile ayrılık kararı alan oyuncu, “İlişkinin bitme sebebi ihanet mi?” sorusuna, “Evet, ilgimizi sonlandırdık. Lakin üçüncü bireylerle hiçbir alakası yok. Karşılıklı konuşarak bu türlü olmasının daha gerçek olacağını düşündük. Anlaşarak bir ayrılık kararı aldık” karşılığını vermişti.

 YAZ DÖNEMİNİ AÇTI

24 yaşındaki oyuncu, tatil dönemini açtı. 1,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından mavi bikinisiyle verdiği pozlarını yayınlayan Daner’e beğeni yağdı. Duru hoşluğuyla bir defa daha kendine hayran bırakan genç oyuncunun pozları saatler içinde binlerce yorum aldı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap