1. Ana Sayfa
  2. Magazin

İhanet skandalı tüm dünyayı sarsmıştı! ‘Kral dairesi kaçamağı’ dizi oldu

İhanet skandalı tüm dünyayı sarsmıştı! ‘Kral dairesi kaçamağı’ dizi oldu
0

İngiliz model ve oyuncu Elizabeth Hurley (57), 2007 yılında Hintli milyoner iş insanı Arun Nayar’la (58) süper bir düğün yaparak evlenmiş; lakin ikilinin memnunluğunu uzun sürmemişti.

Hurley, ünlüler dünyasının en büyük skandallarından birine imza atarak, 2010’da ünlü Avustralyalı kriketçi Shane Warne’ye aşık olmuş ve eşini aldatmıştı.

SKANDAL OLAY KAMERALARA YANSIDI

İkili öpüşürken paparazzilere yakalanmış, basına servis edilen fotoğraflar sansasyon yaratmıştı. Çiftin yemekten evvel de Warne’nin Londra’daki Bentley Oteli’nde geceliği bin 750 sterline tuttuğu kral dairesinde iki gece geçirdiği ortaya çıkmıştı. Hatta Hurley’in otele girişi ve çıkışı da kamera imgelerine yansımıştı.

Skandal habere nazaran kapalı aşıklar, kral dairesindeki ikinci günlerinde odalarında 11 saat vakit geçirmişti. Bir görgü şahidi, ikili hakkında “Balayına çıkan çiftler üzere çok tutkuluydular” tabirlerini kullanmıştı.

İHANETİ REDDETTİ

İhanet tezlerini yalanlayan Elizabeth Hurley ise Twitter’dan bir paylaşım yaparak kendini savunmuş ve “Kocam Arun Nayır ile bir kaç ay evvel ayrıldık. Yakın arkadaşlarım da bunu biliyor” diye yazmıştı.

Tüm dünyada gündem olan manzaraların akabinde Hurley ile Nayar, 2011’de resmi olarak boşanmıştı.

Ancak ünlü model ile kriketçinin skandalla başlayan aşkı da uzun ömürlü olmamış, çiftin bağı 2013 yılında sona ermişti. İkili, dostça bir biçimde ayrıldıklarını açıklamıştı.

TATİLDE KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Hurley mesleğinde yükselmeye devam ederken, Warne geçtiğimiz sene tatile gittiği Tayland’da kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmişti. Bu beklenmedik olay gerçekleştiğinde Warne şimdi 52 yaşındaydı.

AŞKLARI DİZİ OLDU

Tüm bunların akabinde Elizabeth Hurley ile Shane Warne’nin 2010’lu yıllara damga vuran ve şov dünyasını sözün tam manasıyla sarsan ihanet ve aşk hikayesinin TV dizisi olarak ekranlara geleceği ortaya çıktı.

İkilinin bağı, Channel Nine’ın kriket efsanesi hakkındaki dizisinin kıssasında yer alacak. Fragmanı yayınlanan dizide; Alex Williams Shane’i, Shanti Kali ile Elizabeth’i canlandırıyor.

Yazar Hakkında

Yorum Yap