1. Anasayfa
  2. Magazin

Michele Cedolin ve İrem Doğan’dan romantik evlilik yıl dönümü kutlaması

Michele Cedolin ve İrem Doğan’dan romantik evlilik yıl dönümü kutlaması
0

Yıllar evvel çeşitli reklam sinemalarında rol alan, İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Gizem İtimat, Damla Ersubaşı üzere isimlerin yer aldığı Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Kerem karakteriyle ismini geniş kitlelere duyuran Michele Cedolin şimdilerde Galatasaray Üniversitesi’nde araştırma vazifelisi olarak misyon yapıyor.

SEVGİLİSİNE KİM MİLYONER OLMAK İSTER’DE EVLİLİK TEKLİFİ ETTİ

Eski oyuncu ve toplumsal medya fenomeni Michele Cedolin, geçtiğimiz yıl ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışına katılmış ve beklenmedik bir soruda elenmişti. Cedolin, elendiği sorunun akabinde programın sunuculuğunu üstlenen Kenan İmirzalıoğlu’nun yanına gidip bir ricada bulunmuştu. Kenan İmirzalıoğlu ise ayağa kalkıp sevgilisinin yanına giden yarışmacıyı görünce şaşkınlığını gizleyememişti. Cedolin, sevgilisine programda evlilik teklif etmişti.

STÜDYODA ROMANTİK ANLAR

Yerinden kalkarak seyirciler ortasında oturan sevgilisi İrem Doğan’ın yanına giden Cedolin, diz çöküp sevgilisine “Benimle evlenir misin?” demişti. Teklif karşısında şoke olan Doğan, “Evet” karşılığını vermişti.

”BENİM HEYECANIM BAŞKAYDI”

Gördüğü görüntü karşısında hem şaşıran hem memnun olan sunucu Kenan İmirzalıoğlu ise çifti stüdyonun ortasına çıkartarak tebrik etmişti. Bin TL’lik mükafatla yarışa veda eden Cedolin, “Soruları cevaplarken aslında benim heyecanım başkaydı” diyerek İmirzalıoğlu ile şakalaşmıştı.

DÜĞÜNDEN BEŞ GÜN SONRA BABASI HAYATINI KAYBETTİ

Michele Cedolin, bir müddettir birlikte olduğu nişanlısı İrem Doğan ile geçtiğimiz yıl evlenmişti. Sade bir nikahla dünyaevine giren çift, daha sonra da düğün yapmıştı. Cedolin’i bu memnun gününde, Sihirli Annem’de birlikte rol aldığı Zeynep Özkaya da yalnız bırakmamıştı. Michele Cedolin, düğünden beş gün sonra babası Attilio Konstantino Cedolin’i kaybetmenin hüznünü yaşamıştı.

”SENİ ÖZLEYECEĞİZ”

Acı haberi toplumsal medya hesabından duyuran Cedolin, “Evlatlar; babalarına bakar, güler, omuzlarına çıkar, taklit eder. Biz sensiz; karanlıkta, takviyesiz, neşesiz, örneksiz kaldık baba. Seni çok seviyoruz ve özleyeceğiz…” formunda bir paylaşımda bulunmuştu.

”BİZ ÇOK SAVAŞ VERDİK LAKİN DEĞDİ”

Mutlu birliktelikleri devam eden İrem Doğan ile Michele Cedolin, evliliklerinin birinci yılını kutladı. Instagram hesaplarından ortak bir paylaşımda bulunan ve nikah karelerine yer veren ikili, altına ise şu romantik notu düştü:

Allah her isteyene böylesine çılgın aşk ve sevgi nasip etsin. Biz çok savaş verdik fakat değdi. Düzgün ki! 29.05.2022

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir