1. Anasayfa
  2. Magazin

Mehmet Can Uzun’la aşk yaşayan Hilal Altınbilek’e ‘evlilik’ sorusu!

Mehmet Can Uzun’la aşk yaşayan Hilal Altınbilek’e ‘evlilik’ sorusu!
0

Hilal Altınbilek ile Metin Hara, birinci sefer Temmuz 2021’de Bozcaada’da hayranları tarafından görüntülenmişti. Sarmaş dolaş halleri dikkat çeken ikili, objektiflere yakalanmalarının akabinde bağlantılarını doğrulamıştı.

Evlilik yolunda ilerledikleri konuşulan çift, geçtiğimiz ağustos ayında ise ayrılık kararı alarak hayranlarını şaşırtmıştı.

KÖŞE KAPMACA

Hilal Altınbilek, geçtiğimiz aylarda Etiler’de bir yerde yeni sevgilisi ile birlikte basın mensuplarıyla adeta köşe kapmaca oynamıştı.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Mekandan el ele çıkan yeni sevgililer, gazetecileri fark edince çabucak birbirinden ayrılmıştı. VIP bir araca binen oyuncu, sevgilisine “Hadi!” diye seslenmiş lakin sevgilisi onu bırakıp gazeteciler kendisini çekmesin diye içeriye kaçmıştı.

Mekanın etrafındaki sokaklarda dolaşıp, beş kez tekrar kapıya gelip sevgilisini almak isteyen Altınbilek, inatçı sevgilisi otomobile gelmeyince başarılı olamamıştı.

SORULARI YANITLADILAR

Hilal Altınbilek, sevgilisi Mehmet Can Uzun ile evvelki akşam Arnavutköy’de görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Uzun ile tatile çıkmış verdiği pozlar dikkat çekmişti. Altınbilek, yer çıkışında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

“HER ŞEY HOŞ GİDİYOR”

Altınbilek, “İlginiz için teşekkür ederim. Tatildeydik, yeni geldik. Her şey çok hoş gidiyor” dedi. Basın mensuplarının “Evlilik var mı?” sorusunu ise “İyi akşamlar” diyerek geçiştirdi.?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir