1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Kuruçeşme Açıkhava’da Özcan Deniz rüzgarı!

Kuruçeşme Açıkhava’da Özcan Deniz rüzgarı!
0

Birbirinden yıldız isimleri ağırlayan Kuruçeşme Açıkhava sahnesi, müzikseverleri evvelki akşam ünlü sanatçı Özcan Deniz ile buluşturdu. Boğaz’ın eşsiz görüntüsü eşliğinde hayranlarıyla bu dönem ikinci kere bir ortaya gelen Deniz, sevenlerine unutulmaz bir gece armağan etti.

“30 YILLIK REPERTUVARI DAİMA BİRLİKTE HATIRLAYACAĞIZ”

Güçlü sesi, yorumu, kendine has şekli ve klasikleşen müzikleriyle gönüllerde taht kuran Özcan Deniz, açılışı dansçı eşliğinde ‘Ab-ı Beste’ modülüyle yaptı. Birinci dakikalarda coşkuyu doruklara çıkartan Deniz; ‘Derin Duygular’, Palavra Mı’, ‘Zorun Ne’, müzikleriyle müzik şölenine devam etti.

Sevenlerinin ağır ilgisine kayıtsız kalamayan ünlü sanatçı “Yepyeni bir seyirciyle birlikteyim. 30 yıl birikmiş bir repertuvar var. Bu repertuvarda benim bile unuttuğum müzikleri daima birlikte hatırlayacağız” kelamlarıyla hayranlarına seslenerek teşekkür etti.

EŞİ EN ÖNDEN İZLEDİ

Deniz’i bu özel gecede ailesi ve dostları da yalnız bırakmadı. Eşi Samar Dadgar, oğlu Kuzey Deniz, oyuncu Nilgün Belgün, ünlü sanatçıyı en önden izledi. Modülleriyle romantizmi doruklara çıkartan Deniz, orta ara cümbüşün dozunu da arttırdı. Binlerce müziksever, Boğaz’ın ışıkları altında başarılı sanatkara eşlik ederek doyasıya dans etti.

TÜRKÜ ZİYAFETİ

Özcan Deniz, en sevilen klasiklerini seslendirdiği sahnesinde Türk halk ozanı Neşet Ertaş’ın yapıtlarına de yer verdi. ‘Ahirim Sensin’, ‘Gönül Dağı’ modülleriyle hayranlarına türkü ziyafeti sunan başarılı sanatçı, geniş repertuvarıyla dinleyicilerine renkli bir gece yaşattı. Müzik ziyafetini soluksuz dinleyen binlerce kişi, Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde bir sefer daha Özcan Deniz’in unutulmaz müziklerine doydu.

Yazar Hakkında

Yorum Yap