1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Kaş’ta esnaftan Aleyna Tilki’ye tepki! ‘Kimsen kimsin’

Kaş’ta esnaftan Aleyna Tilki’ye tepki! ‘Kimsen kimsin’
0

23 yaşındaki müzikçi Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Levent’te akaryakıt istasyonundan çıkarken objektiflere takılmıştı. Ünlü ismin yanında bulunun erkek arkadaşı flaşların patlaması ile kısa müddetli bir şok geçirip, çabucak Aleyna’nın arabasının sürücü koltuğuna geçmişti.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tilki, “Üzerime kahve döküldü de ondan geldim benzinliğe” açıklamasında bulunmuştu.

“KARDEŞİMİN EĞİTİMİ İÇİN AMERİKA’YA TAŞINDILAR”

Annesi ve kız kardeşi Amerika’ya taşınan müzikçi, “Amerika benim için hoş geçti. Çokça konser izledim, kendi ufkumu genişletmek için notlar tuttum. Kardeşimin eğitim hayatı için oraya taşındılar. Ben de daha birinci bu işe başlarken Amerika’ya gitmiştim aslında eğitime” biçiminde konuşmuştu.

”SAVAŞLAR VERMEM GEREKİYORDU, ONLARI DA VERDİM”

Yeni albüm çalışması olduğunu söyleyen Tilki, “Yeni bir albümüm var. Onun çalışmasını yapıyoruz. Çok fazla şekil yaptım. Birinci albümüm olduğu için samimi bir albüm olsun istedim. Benim gerçeğimi yansıtsın istedim. Bunun için de savaşlar vermem gerekiyordu. Onları da verdim” demişti.

“HER ŞEY İLE SAVAŞMAK ZORUNDA KALDIM”

Muhabirlerin, “Ne üzere savaşlar verdiniz pekala?” sorusuna cevap veren ünlü isim, şu sözleri kullanmıştı:

Her şeyi ile verdim savaşı. Zira ne oluyorsan, kim oluyorsan hayatın ona dönüşüyor. Bu yüzden her şey ile savaşmak durumunda kaldım. Lakin hoş oldu. Benim ben olmamı engelleyecek şahıslara karşı savaşımı kazandığımı düşünüyorum.

Yanındaki erkek arkadaşı hakkında da konuşan genç müzikçi, “O benim olağan arkadaşım. Zati biliyorsunuz, sık sık görüyorsunuz yanımda” tabirlerini kullandıktan sonra, aracına binerek oradan ayrılmıştı.

PEMBE AYAKKABILARI DİKKAT ÇEKTİ

Aleyna Tilki’nin erkek arkadaşıyla start verdiği tatili olaylı başladı. Müzikçi, evvelki gün erkek arkadaşıyla Kaş’ta deniz keyfi sonrası çarşı içerisinde yürürken pembe topuklu ayakkabıları dikkat çekti.

”BEN ALEYNA TİLKİ’YİM”

Tilki’ye ilişkin aracı gizemli arkadaşının kullandığı sırada, Kaş çarşısı içersinde hareket yapmaya çalışırken tıp şirketlerinin tabelalarına hasar verdi. Müzikçinin direksiyon başındaki gizemli arkadaşına, esnaf ”Yavaş olsana kardeşim, dikkatli ol. Tabelalarımızı kırılıyor” deyince devreye Tilki girdi. Tilki, esnafa ”Ben Aleyna Tilki’yim” dedi.

”TABELALARIMIZA ZİYAN VERDİ”

Genç popçunun kelamları üzerine esnaftan, ”Kimsen kimsin. Gerçek düzgün kullansın aracı. Tabelalarımıza ziyan verdi” yansısı geldi. Tilki aldığı karşılığın akabinde olay yerinden uzaklaştı.

ARACI BOZULUNCA TATİLİ UZADI

Aleyna Tilki’nin başına gelenler yalnızca bununla da kalmadı. Tilki’nin aracı yolda bozuldu. Kaş’ta alımlı arayan müzikçi, tatiline bir gün daha uzatma zorunda kaldı.

Ege’ye koylarını gezecek Aleyna Tilki’nin baş başa tatile çıktığı erkek arkadaşı ise merak uyandırdı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap