1. Anasayfa
  2. Magazin

Kanal D’nin ödüllü dizisi ‘Dönence’nin Gece’si Sümeyye Aydoğan’dan çok özel pozlar

Kanal D’nin ödüllü dizisi ‘Dönence’nin Gece’si Sümeyye Aydoğan’dan çok özel pozlar
0

Dönence dizisinde Caner Topçu ile başrolü paylaşacak olan Sümeyye Aydoğan, Asperger sendromu olan Gülce’nin ablası Gece’ye hayat verecek.

19 yaşında tam bir müzik tutkunu olan Gece’nin tek maksadı, sevgilisi Miro ile birlikte yaptıkları müzikleri hayata geçirmektir. Lakin İzmir Foça’ya taşınması ile birlikte hem hayalleri hem de hayatı baştan sona değişir.

CANNES ÖDÜLLÜ DİZİ

Dönence, Cannes’dan mükafatla dönen ‘Exceptional’ isimli dizinin uyarlaması. İsrail formatlı dizi, farkındalık yaratan senaryosu ile Fransa’da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’ne layık görüldü.

Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın yaptığı Dönence’nin direktör koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, senaryosunu ise Nuray Uslu kaleme alıyor. Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu takımında; Emre Kınay, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Dava Hilal Çiftçi, Tabiat Karakaş, Atakan Hoşgören, Nazlı Çetin, Can Kızıltuğ, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Alara Bozbey, Ahmet Varlı, Arda Uysal, Berfin Ant üzere başarılı isimler yer alıyor.

Duygu dolu kıssasıyla, merakla beklenen Dönence dizisi, yakında Kanal D’de.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir