1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ünlü şarkıcı Sia otizmli olduğunu açıkladı!

Ünlü şarkıcı Sia otizmli olduğunu açıkladı!
0

Sahnede ve kırmızı halıda yüzünü göstermemeyi tercih eden ve peruk ile yüzünü kapatan Avusturalyalı müzikçi Sia, 2014 – 2016’da Erik Anders Lang ile birinci evliliğini gerçekleştirmişti. 18 yaşında iki çocuğu izlediği bir belgeselin akabinde evlat edinen Sia, geçtiğimiz ay da Dan Bernard ile nikâh masasına oturmuştu.

EVLAT EDİNDİ

Öte yandan, Sia 18 yaşında iki çocuğu evlat edinmişti. Oğullarından biriyle belgeselde tanıştığını söyleyen Sia, “Reality gösterilere ve belgelesellere takıntılıyım. Bir belgesel izledim ve oğlumu gördüm” dedi. “Onu bulacağım ve onun annesi olacağım” diye düşündüğünü belirten ünlü müzikçi, dediğini yapmıştı.

TORUN SAHİBİ OLDU

Sia, “Bugüne kadar yaptığım en hoş şey annelik” sözünü kullanmıştı. Müzikçi 2020 yılında verdiği röportajda torun sahibi olduğunu da açıklamıştı. Sia, “Küçük oğlumun iki bebeği oldu. Bir büyükanneyim artık. Bana Nana diyecekler” sözünü kullanmıştı.

“OTİZM SPEKTRUMUNDAYIM”

Uyuşturucuyla çaba danışmanı olan Carolyn Wiger’ın konuk olduğu ‘Rob Has a Podcast’e bağlanan Sia, “Ben otizm spektrumundayım ve uyuşturucu bağımlılığından güzelleşme sürecindeyim” dedi.

“KENDİM OLDUM ÜZERE HİSSEDİYORUM”

Carolyn Wiger’a ve oğluna 100 bin dolar yardımda bulunacağını söyleyen 47 yaşındaki müzikçi Sia, “45 yıl boyunca ‘insan kostümümü’ giymemin vakti geldi’ diye düşünüyordum. Son iki yılda ise külliyen kendim oldum üzere hissediyorum” sözlerini kullandı.

 

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap