1. Anasayfa
  2. Magazin

‘Kadının hesap ödemesini doğru bulmuyorum!’

‘Kadının hesap ödemesini doğru bulmuyorum!’
0

Yeliz Yeşilmen, TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında, bayan erkek münasebetleri üzerine çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

44 yaşındaki müzikçi, “Erkeklerde bakıma karşı değilim, cilt bakımı yaptırabilirler lakin erkeklerde botoks iğrenç duruyor. Onun yerine diğer bir metot denesinler. Çok fazla bakım erkeksi gelmiyor. Dolgu botoks, erkekte olmuyor. Göz kapağı estetiği yaptırılabilir lakin onun dışında feminen şeyleri asla erkeğe yakıştırmıyorum” dedi.

“SUYUNU ÇIKARANLAR VAR”

Artık erkek, bayan birbirine girmeye başladı. Erkekler hesap ödemeyi de bıraktı. Bayana ‘Sen çalışıyorsun, bunu da sen yap. Hayat müşterek’ demeye başladılar. Artık bu işler bayanın üzerine yıkılmaya başlandı. Güya roller değişiyor. Erkek erkek üzere olsun, bayan da bayan gibi! Suyunu çıkaranlar var artık. Her şeyin bir dozajı var. Erkekler artık bayandan bir sürü maddi taleplerde bulunuyor. Ben bir bayanın hesap ödemesini yanlışsız bulmuyorum. Meskenin faturalarını, market alışverişini erkekler ödemeli.

“EV GEÇİMİNİ ERKEK KARŞILAYACAK”

İki çocuğunun babası Ali Uğur Akbaş ile 11 yıllık evliliği 2021’de sona eren Yeşilmen, “Biz ataerkil bir toplumdan geliyoruz. Erkeğe estetiği yakıştırmıyorum, bayana para harcatmalarını da. Her şey dozajında hoş. Konut, otomobil alırken olağan bayan da dayanak olacak lakin mesken geçimini erkek karşılayacak. Ben neden gidip bir adamın çamaşırını yıkayıp, yemek yapayım? Onun hayatımdaki misyonu ne olacak?” formunda konuştu.

“KAPIYA BİR ŞEY BAĞLASAK DAHA UCUZA GELİR”

Ünlü müzikçi, “Kadın çalışmalı lakin kendi muhtaçlıkları için çalışmalı. Geri kalanını erkek halletmeli. Her şeyi bayanlar ödeyecekse kapıya öteki bir şey bağlasak daha ucuza gelir. Bayan esasen anne, çocuk yetiştiriyor, yemeğini yapıyor, konutu toparlıyor. Bayanın eli para tutacak, asla bir erkeğin eline bakmayacak ancak fatura ve başka sarfiyatları de erkek karşılayacak” yorumunda bulundu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir