1. Anasayfa
  2. Magazin

Jülide Alasya’dan Zeki Alasya’ya: Yüzümdeki en güzel gülüşlerin sahibi

Jülide Alasya’dan Zeki Alasya’ya: Yüzümdeki en güzel gülüşlerin sahibi
0

‘Himmet Ağa’, ‘Hasip’ ve ‘Zeki’ üzere karakterlerle hafızalarda yer eden Zeki Alasya, karaciğer rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 8 Mayıs 2015 tarihinde ömrünü yitirmişti. Usta oyuncunun vefatının üzerinden sekiz yıl geçti.

Zeki Alasya ile 2008 yılında hayatını birleştiren Jülide Alasya, evlilik yıl dönümlerinde Instagram hesabından his yüklü bir paylaşımda bulundu.

“SENİ SEVİYORUM”

Yedi yıl evli kaldıktan sonra karaciğer rahatsızlığından kaybettiği eşiyle çekilen fotoğraflarını kolaj halinde yayınlayan Alasya, ‘Senden sonra ben’ ve ‘Senden bana kalan’ etiketleriyle birlikte şu iletisi yazdı:

Yaşadığımız her şey için tekrar tekrar evet. Evlenme yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum. Yüzümdeki en hoş gülüşlerin sahibi, yanındaki kendimi çok sevdiğim sevgili. Ruhun şâd olsun.

“HEP BENİMLESİN”

Jülide Alasya, eşinin vefat yıl dönümünde ise “O an ‘gitme’ dediğimde dinledin sözümü. Daima benimlesin, gönlümde yaşamaya devam ediyorsun. Seni çok seviyorum sevgili. Ben senden razıyım, Allah da senden razı olsun. Ruhun şâd olsun” sözlerini kullanmıştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir