1. Anasayfa
  2. Magazin

İşte Benim Stilim yarışmacısı son hali ile şaşırttı

Söylediği yalanlar ve yaptığı gaflar ile o dönem büyük skandallara imza atan yarışmacının son halini görenler pes diyor. Barbie bebeğe benzemek isterken estetik kurbanı olan Sima Şerafettinova, "Bunu kendine neden yaptın" yorumlarıyla tekrar gündem oldu.

İşte Benim Stilim yarışmacısı son hali ile şaşırttı
0

Bir döneme damgasını vuran İşte Benim Stilim yarışmacılarından Azeri Sima Şerafettinova Barbie bebeğe benzemek isterken estetik kurbanı olmuştu. Yarışmada yaptığı gaflarla herkesi şaşırtan Şerafettinova son haliyle ise şaşırttı.

Söylediği yalanlar ve yaptığı gaflar ile o dönem büyük skandallara imza atan yarışmacının son halini görenler pes diyor. Barbie bebeğe benzemek isterken estetik kurbanı olan Sima Şerafettinova, “Bunu kendine neden yaptın” yorumlarıyla tekrar gündem oldu.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve sürekli fotoğraf paylaşan Şerafettinova’nın son fotoğrafları sosyal medyayı salladı. Sima Şerafettinova’nın son halini görenler hayrete düşüyor. İşte Şerafettinova’nın son hali…

İşte Benim Stilim’in o dönem 17 yaşında olan yarışmacısı Sima Şerafettinova, bir ara pilot olmuştu. Mesleğine devam edecek gibi görünen eski yarışmacı, Barbie bebeğe benzemek için yüzüne yaptırdığı estetik ameliyatlarla dikkat çekiyor. Son hali takipçilerinin hedefi haline gelse de yarışmacı eleştirileri umursuyor gibi görünmüyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir