1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Irina Shayk, Tom Brady’ye göz koydu!’

‘Irina Shayk, Tom Brady’ye göz koydu!’
0

Baba tarafından Tatar asıllı ve Rusya doğumlu olan, hayatını ABD’de sürdüren Irina Shayk, Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ile beş yıllık bağının 2015’te sone ermesinin akabinde ABD’li aktör Bradley Cooper ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de Lea ismini verdikleri kızlarını kucaklarına alan Shayk ve Cooper, 2019 yılında ise yollarını ayırmaya karar vermişti.

Bradley Cooper ve Irina Shayk, geçtiğimiz sene ise tropik bir tatil için tekrar bir ortaya gelmişti. 36 yaşındaki model; ayrılmalarından üç yıl sonra gerçekleşen tatillerinden fotoğraflarını kırmızı bir kalp emojisi ekleyerek, Instagram hesabından paylaşmıştı.

LEONARDO DICAPRIO İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Shayk, eski sevgilisiyle barıştıkları istikametinde haberler çıkmasına rağmen, evvelki aylarda çapkın oyuncu Leonardo DiCaprio ile Coachella’da eğlenirken görüntülenmişti. İkilinin ortasında romantik bir alaka olup olmadığı bilinmezken; DiCaprio ve Shayk’in iki gündür birlikte vakit geçiriyor olması, akıllarda soru işareti oluşturmuştu.

ÜNLÜ İSİMLERLE BİRLİKTE DÜĞÜNE KATILDI

Tüm bunların akabinde Irina Shayk, geçtiğimiz sene model Gisele Bündchen’den boşanan Amerikan futbolcusu Tom Brady, Leonardo DiCaprio, Serena ve Venus Williams, Miami gece hayatı gurusu David Grutman ve müzayedeci Simon de Pury üzere konukların da ortalarında yer aldığı, Joe Nahmad ve Madison Headrick’in çok konuşulan düğününe katıldı.

“KENDİNİ TOM’UN ÜSTÜNE ATIYORDU”

Page Six’e konuşan kaynaklar; Irina Shayk’in, düğünde Tom Brady’ye ‘göz koyduğu’ ve hafta sonu boyunca süren kutlamalarda onu neredeyse hiç gözünün önünden ayırmadığı argüman etti:

Irina, bütün hafta sonu Tom’u takip etti. Kendini resmen Tom’un üstüne atıyordu.

Rus hoşun Brady’ye olan ilgisinin lüks düğünde çok konuşulduğunu da lisana getiren kaynaklar, 45 yaşındaki Amerikan futbolcusunun bir arkadaşına 37 yaşındaki üstün modelle romantik olarak ilgilenmediğini ve yalnızca arkadaş olduklarını söylediğini öne sürdü.

Yazar Hakkında

Yorum Yap