1. Anasayfa
  2. Magazin

İrem Derici: Keşke selilütlerimi de çekmeseniz

İrem Derici: Keşke selilütlerimi de çekmeseniz
0

İrem Derici, evvelki gün Cihangir’de görüntülendi. Arkadaşının doğum günü olduğunu ve onlarla oturmaya geldiğini söyleyen Derici, “Arkadaşımın doğum günü. Kutluyoruz birlikte. Belimde de faset eklem sendromu diye bir şey olmuş. Sporu aksattım diyeymiş sanırım. Fizik tedaviye gidiyorum. Geçer herhalde ya, ağrı yapıyor biraz” dedi.

“AŞK TATİLİ DİYEBİLİRİZ”

Geçtiğimiz günlerde Londra’da sevgilisi Atakan Işıktutan ile dudak dudağa pozunu paylaşan İrem Derici, “Londra’da konser üstü tatil oldu biraz. Atakan ile de sizin başlığınız ile “Aşk Tatili” diyebiliriz. Asıl birinci tatilimizi haziran ayında Bodrum’da yapacağız. Bodrum konserinden evvel mesela birkaç gün tatil yaparız. O biçim olur tatiller yani” dedi.

“SHOP VE ESTETİK GÜNAH DEĞİL”

Derici kelamlarına şöyle devam etti:

Keşke selilütlerimi de çekmeseniz. Lakin aslında çekilmişleri var geçen yıllarda. O yüzden çekin be, ne olacak? Photoshop yapıyoruz toplumsal medya fotoğraflarına biz çok şey olmuyor. Herkes kullanıyor. Bu türlü bir nimet sunulmuş, kullanıyoruz tabi. Shop ve estetik günah değil. Yapıyoruz ve yapacağız da. 

“ANCA AKROSTİŞ YAZABİLİRİM”

Atakan Işıktutan ile geçtiğimiz aylarda aşk yaşamaya başlayan ve hoş bir bağ de sürdüren müzikçi, “Aşk yaradı bana ya. Atakan’a da geçen bir soru sormuşsunuz. Geldi bana diyor ki “Aşkım bana müzik mı yazıyorsun?”. Dedim ki sana berbat bir haberim var. 11 yıldır hiçbir müziğimi kendim yazmadım. O denli bir yeteneğim olsa ‘Samanyolu’nu müellifim ona. Anca akrostiş yazabilirim. Kendi yazdığım müzik tutmazsa en yakın köprüye masraf atlarım. Diğeri yazdığında tutmazsa banane onun kabahati diye işin içinden sıyrılırım” dedi.?

“ŞAKALAŞMAK İÇİN KULAĞIMI KOKLUYOR”

Derici açıklamalarına şöyle devam etti:

Pazartesi beşinci ayı deviriyoruz. Toplumsal medyada yorum yapılıyor ya daima ‘iki aya ayrılırlar’ diye. Onlara inat ‘ayrılmayacağım’ diyorum. Çok keyif alıyorum ya onunla hayattan. Küçük küçük olağan ki tripleşmeler oluyor lakin yarım saate çözüyoruz. Allah nazarlardan saklasın. Değişik huyları var lakin geliyor bazen şakalaşmak için kulağımı kokluyor. Haberler çıktı kulak fetişçisi diye fakat Atakan’ın fetişi falan yok.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir