1. Anasayfa
  2. Magazin

Pascal Nouma’yı kızdıran soru: Yürü git lan!

Pascal Nouma’yı kızdıran soru: Yürü git lan!
0

Şişli’de bir gece klubünün 11’inci yılına özel kutlamasında sahne alan eski futbolcu Pascal Nouma, Uzun bir ortadan sonra gazeteciler ile bir ortaya geldi ve ayaküstü soruları yanıtladı.

“ESKİDEN HAFTADA 6 GÜN GECE KLUBÜNE GİDİYORDUM”

Nouma, “Herkes biliyor ben eski futbolcuyum. Geceyi biraz severim. Takımla birlikte çalışıyoruz. Evvelce maçtan sonra altı gün gidiyordum, bir gün maç var diye gidemiyordum. 51 yaşındayım şu an. Haftada iki üç gün geliyorum. Nitekim memnunum şu an hayatımdan” diyerek gazetecilerle şakalaştı.

“BURADA BİRAZ ANORMAL”

Futbolcuların gece hayatı hakkında konuşan Pascal Nouma, “Avrupa’da herkes kulübe gidiyor. Burada biraz olağandışı. Maçtan sonra disko yasak olağanda ancak gidiyorduk. Ben çok giderdim ya” diyerek kahkaha attı.

“ÇARŞI EN HOŞUNU YAPAR”

Popçu Simge Sağın’ın Beşiktaş taraftarı olması ve Mauro Icardi’nin gollerinden sonra ‘Aşkın Olayım’ müziğinin stadyumda çalınmasına müsaade vermesi hakkında Nouma, “Bütün müzikleri Beşiktaş taraftarı yaptı. Çarşı en hoşunu yapar daima. Düzgün oynuyor lakin Icardi bizi diskoya götür, tırt ” diyerek kahkaha attı.

‘TOMBALA’ SORUSU PASCAL’I KIZDIRDI

Geçtiğimiz yıllarda ise bir maçın akabinde yaptığı ve Beşiktaş ile mukavelesinin feshedilmesine neden olan el hareketi ile ilgili sorulara sonlanan Pascal Nouma, “Yürü git lan” diyerek röportajı yarıda bıraktı ve öteki sorulara cevap vermedi.

İlginizi Çekebilir
20-milyonluk-taksi-nZe4CeVM.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir