1. Anasayfa
  2. Magazin

‘İleride beni bulun! Orada hallederiz’

‘İleride beni bulun! Orada hallederiz’
0

Tarık Buyruk Tekin, evvelki gece Bebek’teydi. Basın mensuplarının manzara aldığını fark eden sokak çalgıcıları, bir anda oyuncunun yanına gelerek, müzikler söylediler.

Taro Buyruk, ismini de ekleyip müzikler söyleyen çalgıcılara, “İleriye yanlışsız gelin, beni bulun. Orada hallederiz” dedi.

“ÇALGICILAR DA GELDİ, RENKLİ BİR SEYAHAT OLDU”

Yoğun müzik eşliğinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tekin, “Londra’dan arkadaşlarım gelmişti, onlara İstanbul’u gezdiriyordum. Çalgıcılar da gelince renkli bir seyahate döndü” açıklamasını yaptı.

TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİYOR

Çalışmalarının olduğunu söyleyen 25 yaşındaki oyuncu, “Gelen teklifler var, değerlendiriyorum şu an da. Yakın vakitte içime sinen bir projede yer alacağım” formunda konuştu.

“Peki senaryoyu seçerken en çok neye kıymet veriyorsunuz?” sorusuna oyuncu, “Hayatımda beni etkileyen bir devirde, his geçişimde bana yakın hissettiğim bir senaryoda rol almak isterim. O senaryoyu okuduğumda ‘Buna benzeri bir şey yaşadım, hayatımın bir parçası’ demeliyim” karşılığını verdi.

“ÇOK HOŞ GİYİNMİŞSİN”

Röportaj esnasında peçete satan bir seyyar satıcı, röportaja dahil oldu ve oyuncu kıyafetine bakıp, “Abi çok hoş giyinmişsin. İspanyol paça falan filan. Vay vay” diye bağırmaya başladı. Kalabalığın artmasından ötürü teşekkür edip arkadaşlarının yanına giden Tekin, kendisini bekleyen hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir