1. Anasayfa
  2. Gündem

Kadıköy’de hareketli anlar :4 gözaltı

Kadıköy’de hareketli anlar :4 gözaltı
0

Olay, akşam saatlerinde Moda Kıyısı’nda meydana geldi.  İddiaya nazaran yüksek sesle müzik dinleyen bir küme etraftaki vatandaşları rahatsız etti. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis grupları kümesi uyararak olay yerinden ayrıldı. Bir mühlet sonra küme ikazları dikkate almayarak yüksek sesle müzik dinlemeye devam etti. İhbar üzerine ikinci defa olay yerine gelen polis takımları ile küme ortasında arbede çıktı.

Gruptaki bir kişi biber gazı sıkan polise yumruk attı. . Polis memuru havaya ateş ederek kümesi dağıttı. Olay sırasında 4 kişi gözaltına alınırken o anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi. İmgelerde; polis gruplarının bir kişiyi gözaltına aldığı sırada, kümenin takımlara müdahale etmeye çalıştığı ve bunun üzerine takımların biber gazıyla kümesi dağıtmaya çalıştığı görülüyor.

1/7

2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

Polisin biber gazı sıkmasının akabinde bir kişinin polis memuruna yumruk attığı ve bunun üzerine bir polisin silahını çekerek havaya 3 el ikaz ateşi açması ve gözaltına alınan şahıslar görülüyor. Gözaltına alınan 4 kişinin emniyetteki süreçlerinin devam ettiği öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir