1. Anasayfa
  2. Magazin

İkinci bebeği eşi değil, kendi istemiş!

İkinci bebeği eşi değil, kendi istemiş!
0

Seda Bakan, ‘Bambaşka Sohbetler’ programına konuk oldu. 37 yaşındaki oyuncu, başrollerini Tuba Büyüküstün, Boncuk Yılmaz ve Murat Boz’la paylaştığı ‘Zeytin Ağacı’ dizisinin yeni dönem çekimleri için yazın Ayvalık’ta olacaklarını söyledi.

“LEYLA BUNU HAK EDİYOR”

Eylül 2022’de kızı Ela’yı kucağına alan Seda Bakan, “Eşime ‘Çok hoş bir his değil mi bebek?’ dedim. ‘Evet ancak çok zor’ formunda karşılıklar veriyor. ‘Bak bebek bezinden kurtulup bu defter yine açılmaz. Ya bir bebek daha ya da bu mevzuyu büsbütün kapatmamız gerekiyor’ dedim. O da ‘Bence kapatabiliriz’ dedi. ‘Fakat kardeş olmak çok hoş bir şey, benim bir abim var. Ben pandemide onun değerini daha fazla anlamış oldum. Onun sesini duymak bile beni doğduğum konutta hissettirdi. Leyla bunu hak ediyor, herkes bunu hak ediyor’ dedim. Bir tane daha bebek istedim, çok şükür oldu. Ela’mızı kucağımıza aldık” biçiminde konuştu.

“AİLE OLMAK ÇOK GÜZEL”

Seda Bakan, “Ev kaos ortamı, Leyla’da kıskançlıklar var. Bir taraftan Ela’yı büyütüyor, hâlâ süt vermeye devam ediyorum, sütün büyüsüne çok inanıyorum. Sütüm gelirken kesmek istemiyorum. Leyla’yı 18 ay emzirdim, 18’i buluyor muyum bilmiyorum Ela’da lakin devam edeceğim. Aile olmak çok hoş, çok eğlenceli. Benim ruhum bu” tabirlerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir