1. Anasayfa
  2. Magazin

Koray Avcı aşk mı yaşıyor? Simge Sağın’dan açıklama

Koray Avcı aşk mı yaşıyor? Simge Sağın’dan açıklama
0

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi’nin attığı gollerden sonra stadyumda çalan ‘Aşkın Olayım’ müziği ile son devirde isminden sıkça kelam ettiren Simge Sağın ile Koray Avcı’nın aşk yaşadığı tez edildi.

‘YALNIZLIK’ İTİRAFI!

Geçtiğimiz günlerde “Bu kadar kalabalık bir dünyada birini bulamamak da büyük bir muvaffakiyet. Aşkın Olayım müziğini bu kadar söyleyip, sevgilimin olmaması da büyük başarı” açıklamasını yapan hoş müzikçinin, gönlünü 33 yaşındaki meslektaşına kaptırdığı ileri sürüldü. Simge’nin menajeri, çok konuşulan teze cevap verdi.

“AŞK HABERİ GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

Ünlü popçunun menajeri Özgür Aras, “Sanatçım Simge Sağın hakkında bugün basında çıkan aşk haberi gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyuna hürmetle duyurulur” diyerek, aşk söylentilerini kesin bir lisanla yalanladı.

ESKİ SEVGİLİ SÜRPRİZİ

Simge, hit müziklere imza attığı aranjör sevgilisi Ozan Bayraşa ile dört yıl aşk yaşayıp 2018’de ayrılırken, aldatıldığını ima etmişti. Uzun vakit küs kalan ikili, geçtiğimiz yıl tekrar birlikte çalışmaya başlayıp arkadaş olmuştu.

Ozan Bayraşa ile geçtiğimiz nisan ayında yeni modülleri ‘Harcandıkça’yı yayınlayan popçu, İzmir’deki 20 derecelik havayı fırsat bilerek eski sevgilisiile Alaçatı’da bir mesken tutmuştu. İkili, yanlarına müzik muharriri dostları Onurr’u da alarak müzik kampına girmişti.

PRENSLERİM”

Simge Sağın, Ozan Bayraşa ve Onurr’un fotoğrafını “Prenslerim” notuyla paylaşmıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir