1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ekin Mert Daymaz panik oldu! ‘Ben kimsenin elini tutmadım’

Ekin Mert Daymaz panik oldu! ‘Ben kimsenin elini tutmadım’
0

Ekin Mert Daymaz, evvelki gün Etiler’de obektiflere takıldı. Gazetecileri fark edince çabucak otomobile binmeye çalışan Daymaz, yanındaki elini tuttuğu kız arkadaşını çabucak otomobile bindirdi.

Kendisi de otomobile bineceği esnada kapıda Murat Dalkılıç’ı gören Daymaz, müzikçiyle selamlaştı. Ünlü oyuncu, daha sonra iki kız arkadaşı ile birlikte yerden uzaklaştı.

“YANLIŞLIK OLMUŞTUR”

Etiler’deki öteki bir yerde duran Daymaz, gazetecilerin tekrar kendisini çekmesi ve “Hanımefendi sevgiliniz mi? Elini tutuyordunuz?” sorularına, “Ben kimsenin elini tutmadım. Yanlışlık olmuştur” dedi.

El ele görüntülenmekten kurtulamayan Ekin Mert Daymaz, süratlice yere girdi.?

ÖPÜŞÜRKEN GÖRÜNTÜLENİNCE KIZDI

Öte yandan geçtiğimiz yıl, 17’nci defa düzenlenen Contemporary İstanbul’un partisine katılan oyuncu, baş başa oturduğu kız arkadaşı İpek Yazıcıoğlu ile öpüşürken görüntülenmişti. Evvelki yıllarda Hande Erçel, Melisa Döngel ve Eliz Sakuçoğlu üzere isimlerle aşk yaşan Daymaz, patlayan flaşları görünce sonlanmış ve gafıyla şaşırtmıştı.

“İŞ Mİ BU YAPTIĞINIZ?”

Oturduğu yerden hudutlu bir tutumla gazetecilerin yanına gelen Ekin Mert Daymaz, ”Şimdi bu yaptığınız iş mi? Neden haber vermeden çekiyorsunuz? Allah’tan yanımdaki öptüğüm kişi, benim kız arkadaşım” diyerek agrasif haller sergilemişti.

”PİŞMAN OLMAM”

Daha evvel yaptığı “Esmerleri seviyorum lakin daima sarışınlar denk geliyor” halindeki açıklamasıyla çok konuşulan ünlü oyuncu, bu kelamlar için pişman olup olmadığı sorulunca, “Benim pişmanlıklarım yok. Arkadaşlarımla konuşur üzere sizlerle de rahat konuşuyorum. Pişman olmam ben” demişti.

Yazar Hakkında

Yorum Yap