1. Anasayfa
  2. Magazin

Eda Ece düğün alışverişinde! Gelinlik açıklaması dikkat çekti

Eda Ece düğün alışverişinde! Gelinlik açıklaması dikkat çekti
0

Anadolu Efes forması giyen Buğrahan Tuncer ile dört yıldır aşk yaşayan Eda Ece’nin, ilgisini düğünle taçlandıracağı öğrenildi. Daha evvel yaptığı bir açıklamada “Evliliğe doydum, dizilerde dokuz sefer evlendim” diyen Ece, sevgilisi Tuncer ile nikâh masasına oturup, bu sefer ‘gerçek’ bir evlilik yapacak.

ALIŞVERİŞE ÇIKTI

Buğrahan Tuncer ile evlilik hazırlığında olan Eda Ece, düğün alışverişine çıktı. Ece, ablası Esra ile birlikte evvelki gün Nişantaşı’ndaydı. Aracını Nişantaşı City’s valesine bırakan Eda Ece, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“ÜLKEYİ 6 YIL EĞLENDİRDİK”

6 yıl sonra final yapan dizi hakkında konuşan Eda Ece, “Dizi bitti. Çok hoş veda ettik. Alnımızın akıyla çok başarılı olduk. Birbirimizi çok sevdik, çok da hoş bir settik. Sarsıntı periyodunda takım olarak elimizden geleni yaptık. Ülkeyi 6 yıl eğlendirdik. Artık bir düğün var. Onu da ortadan çıkarayım, sonra tatil” dedi.

“ÇOK AŞIRI BİR GELİNLİK GİYMECEĞİM”

Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran’da dünya meskenine girmeye hazırlanan Eda Ece, düğün hazırlıklarına başladıklarını söyledi. Ablası ile alışverişe çıkan oyuncu, “Ablamla ufak tefek şeyleri almaya geldik. Düğünle ilgili sürprizleri bozmak istemiyorum. Olağan bir düğün olacak. Çok çok bir gelinlik giymeyeceğim. Beğendiğim gelinliği aldım” diye konuştu.

“KOMİK BİR SEVGİLİYİM”

Oyuncu Eda Ece, Elle mecmuasına çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Buğrahan ile alakasından bahseden Ece, “Komik bir sevgiliyim galiba. En sinirlendiğim vakitlerde bile ağzımdan komik bir şey çıkabiliyor. Asıl Buğra’ya sormak lazım alışılmış. Her vakit sevgilimi çok düşünen bir insan olduğuma inanıyorum. Bencillik yapmam, daima iki kişilik mesleğime odaklanmıştım” demişti.

“DAHA ŞUURLU GELİYOR”

Evlilikle ilgili açıklama yapan oyuncu şöyle devam etmişti:

30’lardan sonra aile kurmak, çocuk yapmak daha şuurlu geliyor. Hiçbir vakit evlilik zıddı olmadım. Düşünürüm ve karşımdakinin huzurlu olmasını önemserim. Ketumumdur, sadığımdır, gözüm kör olur. Buğra’ya ikram vermeyi çok severim.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir