1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Camdaki Kız’da nefes kesen bölüm! Hayri, Laz Kızı’na aşık olduğunu Nalan’a itiraf etti

‘Camdaki Kız’da nefes kesen bölüm! Hayri, Laz Kızı’na aşık olduğunu Nalan’a itiraf etti
0

Merve BARUT / Milliyet.com.tr – Gülseren Buğdaycıoğlu’nun tıpkı isimli yapıtından uyarlanan, Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’ın yeni kısmında; Laz Kızı ile Hayri baş başa yemeğe çıktı. Yemek sırasında Laz Kızı, Hayri’ye ”Bak bana bir yamuk yaparsan bunun sonu çok berbat olur. Beni çok uygun anla istiyorum. Benim adalet sistemim çok kolay. Bana merhamet etmeyene ben hiç etmem. Evlisin sen değil mi? Artık bir karar vereceksin. Ya elimi tutacaksın ya da şu an beni aklından, telefonundan sileceksin. Biz seninle bir yolun eşiğindeyiz Hayri. Ya birlikte çıkacağız bu yola ya da eski hayatımıza paşa paşa geri dönüp birbirimizi unutacağız” diyerek açık ve net konuştu.

Hayri de Laz Kızı’yla yeni bir yola çıkmayı kabul etti ve elini tutup ”Ben varım. Her türlü varım. Tutuldum, bağlandım. Artık sen bana ‘git’ desen de gidemem. Bundan sonra aşk olacak, sevda olacak. Bu kent aşkımızdan alev alacak” karşılığını verdi.

MURAT, NALAN İLE TÜRKAN’A PALAVRA SÖYLEDİ

Hayri’nin davranışları karşısında başı karışan Nalan, emin olmak için kebap yeme mazeretiyle Türkan ile birlikte Hayri’nin yanına gitme kararı aldı. Dükkana gittiklerinde bomboş olduğunu gören Nalan büyük bir şaşkınlık yaşadı. Murat, Nalan’a Hayri konusunda palavra söyledi. Murat’ın palavrasına ne Türkan ne de Nalan inandı.

LAZ KIZI, HAYRİ’Yİ TAKİP ETTİ

Murat, Hayri’ye bildiri atıp Nalan ile Türkan’ın dükkana geldiğini söyledi. Hayri, Laz Kızı’na eşinin ve çocuklarının dükkana geldiğini, çocuğunun rahatsızlandığını söyleyerek apar topar masadan kalktı. Çocuğunun rahatsızlandığı palavrasına inan Laz Kızı da bu durumu anlayışla karşılamış üzere davranıp Hayri’nin gerisinden gitti. Hayri dükkanın kapısına geldiği anda Laz Kızı’nın kendisini takip ettiğini fark edip durumu çaktırmadan çalışanlarla paylaştı ve Laz Kızı’nı içeriye almamalarını tembihledi. Hayri, Türkan ile Nalan’a da karakolda olduğunu söyledi.

HAYRİ, NALAN’I YALNIZ BIRAKTI

Hayri’yi arabasının içinden izleyen Laz Kızı, Türkan’ın Hayri’nin eşi olduğunu düşünürken, Nalan’ın kim olduğunu ise çözemedi. Nalan’dan Laz Kızı’na şimdi hiç bahsetmeyen Hayri, dükkanın önünde Nalan’ı tek başına bırakıp Türkan ve çocuklarla birlikte gitti. Neye uğradığını şaşıran Nalan meskenine yalnız dönmek zorunda kaldı. Hayri’nin peşini bırakmamakta kararlı olan Laz Kızı, Hayri’nin otomobilini takip edip meskeninin önüne kadar gitti.

”BEN NALAN’I UNUTAMADIM”

Gülcihan’ın mezarını ziyaret eden Sedat gözyaşlarına boğuldu. Annesinin mezarı başında içini döken ve Nalan’ı hala unutamadığını itiraf eden Sedat, şunları söyledi:

Sana verdiğim kelamı tuttum. Tam istediğin üzere bir adam oldum. Şirketin başına geçtim. Babam bile hürmet duyuyor artık bana. Geçenlerde kendime bir otomobil aldım ona bile kızmadı. Artık hissediyorum, babam bana hürmet duyuyor. Bu çok değerliymiş annem. Meskende her şey yolunda. Her şey istediğin üzere oldu. Lakin sen göremedin. Muzo, Billur’la keyifli. Döndü de çok memnun. O ikizlerimizi bir görsen. Gül ve Dünya kocaman oldu. Selen ile Levent çok hoş anne – baba oldular. Herkes çok düzgün annem sen sakın merak etme. Herkes bana baktığında her şey çok yolunda üzere görüyor, o denli zannediyorlar. O denli değil ancak. Ben Nalan’ı unutamıyorum, yapamıyorum. O yokmuş, hiç olmamış üzere davranamıyorum. Elimden de bir şey gelmiyor. Güya sırtımda bir yük var, bir dağa tırmanıyorum üzereyim. Her akşam o yolu yarılıyorum, her sabah tekrar tıpkı yerde uyanıyorum anne. Sen benim yanımda olsaydın bu türlü mi olurdu anne? Keşke yanımda olsaydın. Ben seni çok özledim. Canım annem.

TÜRKAN, HAYRİ’Yİ SIKIŞTIRDI

Hayri’den şüphelenen Türkan, Hayri’ye hayatında bir bayan olup olmadığını sordu. Hayri’ye ”Sana insan üzere soru soruyorum Hayri, ne karıştırıyorsun?” diye sordu. Açıkça kuşkularından kelam etti ve”O Nalan ablayı üzersen iki yakan bir ortaya gelmez” dedi. Hayri de hayatında biri olduğunu inkar etti. Hayri başına ne bela aldığını bile bile Laz Kızı’nı bırakamamakta kararlı davrandı. Laz Kızı’na bildiri atıp sabah yanına gideceğini ve kendini affettireceğini söyledi.

Sabah olduğunda da soluğu Laz Kızı’nın konutunda aldı. Laz Kızı, Nalan’ın kim olduğunu Hayri’ye sordu. Sevgilisi olduğunu söyleyemeyen Hayri, Nalan’ı Laz Kızı’na Türkan’ın yemek kursundan arkadaşı olarak tanıttı.

KERİM MESKENE HABERSİZ GELDİ

Hayri, Laz Kızı’nın meskeninde olduğu sırada çat kapı Kerim geldi. Kerim’i karşısında gören Laz Kızı donup kaldı. Kerim, Laz Kızı’na ”Ben burada yokken bir haltlar karıştırmıyorsun değil mi?” diye sordu. Meskene birinin geldiğini fark eden Hayri odada saklandı. Laz Kızı daha sonra Hayri’ye eşinden boşanmasını söyledi. Hayri de ”Nasıl istiyorsan o denli olsun. Boşanacağım, sana çok hoş haberler vereceğim” deyip gitti.

Laz Kızı, Hayri’nin dükkanına gidip eşine boşanmak istediğini söyleyip söylemediği sordu. Hayri tek devasının Nalan ile konuşmak olduğunu düşündü. O sırada Nalan, Hayri’yi aradı ve akşam yemeği için sözleştiler. Hayri’nin akşam konuta gelecek olması Nalan’ı keyifli etti ve çabucak mutfağa girip tatlı yaptı.

”NALAN’I DÜŞÜNMEDEN TEK BİR NEFES BİLE ALAMIYORUM”

Sedat, Nalan’ı unutamadığını Cavit’e de itiraf etti. Sedat babasıyla bir konuşma yaptı ve ”Baba ben Nalan’ı düşünmeden tek nefes bile alamıyorum. Olmuyor işte, atamıyorum. Beynimin içinde gülüşü, bakışı. Kokusu dünyanın en hoş kokusu. Ben onu nasıl kaybettim, değerini bilemedim, hakettiği üzere sevemedim. O gülüşü tekrar görebilmek için canımı bile verirdim. Gözümü kapatıyorum o utangaç gülüşü geliyor gözümün önüne. Ben bu durumu aşamıyorum. Dünyanın en değerli şeyi benim avuçlarımın ortasından kayıp gitti, ben yaptım bunu” dedi.

LAZ KIZI, TÜRKAN’IN MESKENİNE GİTTİ

Hayri hem Nalan’ı korumak hem de hayalindeki bayanla bir hayat yaşamak için Nalan’la konuşmayı başına koydu. Nalan, Hayri için konutta akşam yemeği hazırlarken, Laz Kızı ise Hayri’nin telefonunu açmaması üzerine soluğu Türkan’ın yanında aldı. Laz Kızı, Türkan’ı ziyaret edip ona Hayri’yi bırakması için gözdağı verdi.

”HAYRİ ARTIK BENİM”

Laz Kızı kapıyı çok sert bir biçimde çalınca Türkan ve çocuklar korktu. Laz Kızı içeri girdi ve Türkan’la konuşmaya başladı. ”Hayri’nin yanına yakışmıyorsun. Benim adım Laz Kızı. Hayri artık benim. Benim oldu. Geçmiş olsun. Sen de üstüne bir bardak su içersin. Hayri artık yok, bir daha bu konuta gelmeyecek. Sen de kızların da artık Hayri’yi görmeyeceksiniz. Ben çok kıskanç bir bayanım. İstemem, sevmem konuşmasını diğerleriyle. Hayri’yi boşayacaksın. Yarın sabah birinci iş boşanacaksınız. Ben senin tanıdığın kimseye benzemem. Yakarım bu konutu, sen de içinde yanarsın. Çocukları düşün, her türlü kötülük gelir başlarına. Yarın çözeceksin bu işi. Hayri’yi terk edip onu bana bırakacaksın” dedi ve gitti. Laz Kızı, Türkan’ın konuşmasına müsaade etmedi.

NALAN, HAYRİ’NİN İTİRAFIYLA YIKILDI

Hayri’nin konuta gelmesiyle Nalan’ın yüzünde güller açtı. Hayri’ye en sevdiği yemekleri yaptığını söyledi. Hayri, Nalan’a onunla bir şey konuşmak istediğini söyledi. Nalan yemekten sonra konuşmak istese de Hayri ısrarcı davrandı ve ”Ben diğerine aşık oldum. Çok makûs tutuldum. Beni anladığını biliyorum. Tekrar görüşürüz. Eskisi üzere sık gelemem, sık sık görüşemeyiz. Bu kız birazcık tehlikeli. Sana bir şeyler yapmasından çok korkuyorum. Bir iki ay zımnî gelebilirim. Açık konuşuyorum sana. Senden ricam beni bir süre arama, yazma, ileti atma” dedi.

Duyduklarına inanamayan Nalan hudut krizi geçirdi. Gözyaşlarına boğulan Nalan, Hayri’ye saldırıp ”Sen benim için çok uğraştın. Ben senin için her şeyden vazgeçtim. Her şeyi unuttum senin için. Sen beni çok sevdin” dedi.

 

İlginizi Çekebilir
fahriye-evcen-37-oldu-JGgRBsWY.jpg

Yazar Hakkında

Yorum Yap