1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Dilan Polat’ın 60 bin TL’ye yaptırdığı pasta gündem oldu!

Dilan Polat’ın 60 bin TL’ye yaptırdığı pasta gündem oldu!
0

Doğum fotoğrafçılığıyla mesleğine başlayan ve akabinde hoşluk bölümüne geçiş yapan Dilan Polat, sık sık iş insanı eşi Engin Polat’ın kendisine aldığı lüks ikramlarla gündeme geliyor.

Polat, son olarak eşinin doğum günü için reklam tabelalarına fotoğrafını bastırdı ve 60 bin TL’lik büst pasta yaptırdı. Partide pastayı gören Dilan Polat, neye uğradığını şaşırdı.

“EŞİMİ SAKİNLEŞTİRİYORUM”

Polat, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Ay ben de şok oldum da bak asla muhakkak etmiyorum, eşimi sakinleştiriyorum. Pasta yapan hanımefendi şahaneydiniz. Sahiden 60 bin TL ederi vardı gerçekten sağ olun. Neyse susuyorum, kimseyi üzmek istemem” dedi.

“PASTA GELDİĞİNDE ŞOKA GİRDİM”

Polat, açıklamasının devamında şöyle dedi:

Sakın beni doldurmayın anında gaza geliyorum. O pastalara tam olarak 60 bin TL ödedim. Karı- koca olarak pastada bizi ayırması neyse… O pastanın ne Engin’le ne de benimle alakası yok. Benim pastayı yapmasını istediğim hanımefendi olağanda bina falan yapıyor ve çok başarılıydı. Kendimizi 10 gün evvel zar sıkıntı ortaya sıkıştırmıştık. Bu türlü bir şey beklemiyordum, pasta geldiğinde şoka girdim. O özel günü mahvetmek istemedim, sustum. Engin de kendi figürümüzü kesme fikrinden hoşlanmadı. Fakat nitekim herkes çok güldü. Susuyorsam ben de iş yaptığım ve sizi üzmemek için.

“DOLMAK İSTEMİYORUM, GAZA GETİRMEYİN BENİ”

Pastanın yakından imajlarını paylaşan ünlü isim, “Sabır Allah’ım şu pastaya verdiği parayı geç, özel gün nasıl harcanır onun çalışması yani bu pes. Neyse susuyorum daha da konuşmayayım dolmak istemiyorum, gaza getirmeyin beni” tabirlerini kullandı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap