1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Acun Ilıcalı, Manchester City ve Inter taraftarlarını 468 milyon TL’lik yatında ağırladı!

Acun Ilıcalı, Manchester City ve Inter taraftarlarını 468 milyon TL’lik yatında ağırladı!
0

Araba ve hız motorlarına olan ilgisi ile bilinen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 20 milyon dolar (yaklaşık 468 milyon TL) bedelinde bir yat alarak koleksiyonuna eklemişti. 

YATINDA YOK YOK!

Adı ‘B.A.L.M.Y’ olan yat, altı kompartmana sahip. 47.2 metre uzunluğundaki yatta adeta yok yok.Yatta bir master suit ve dört ek kabin ortasında on şahsa kadar kalınabilir beş yatak odası bulunuyor. Bu ortada, mürettebat odaları da sekiz işçi kapasiteli.

BEACH CLUB VE HAVUZ!

Yat, güvertede bir oturma ve güneşlenme alanı da dahil olmak üzere geniş güverte alanlarına sahip. Muhteşem yat güneşlenme güvertesi, spa havuzu ve art şezlonglar için bir alan, korunaklı kokpit, harika deniz görünümü için kıç tarafına bakan bir oturma alanı içeriyor. Yatta ayrıyeten ayak tenisi alanı ve açılır beach club da bulunuyor.

BOĞAZ’A DEMİR ATTI

UEFA Şampiyonlar Ligi final maçı Manchester City ve Inter ortasında evvelki akşam oynandı. Manchester City, rakibini 1-0 yenerek kupasının sahibi oldu. Maçın yayıncı kuruluşu TV8’in işvereni ve Hull City Kulübü’nün sahibi Acun Ilıcalı, gün içinde Manchester City ve Inter taraftarı olan konuklarını teknede ağırladı.

100 KİŞİ DJ EŞLİĞİNDE EĞLENDİ

 ‘B.A.L.M.Y.’ isimli lüks yat Bebek’te Boğaz’a demirlendi. Teknedeki yaklaşık 100 kişi DJ eşliğinde gün uzunluğu eğlendi. Acun Ilıcalı’nın teknesine Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti de konuk oldu.

Yazar Hakkında

Yorum Yap