1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Seda Sayan’dan Çağlar Ötken’e: Sevgilim!

Seda Sayan’dan Çağlar Ötken’e: Sevgilim!
0

Kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten ile nisan 2022’de dünyaevine giren Seda Sayan, 3.4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından eşiyle yeni fotoğraflarını yayınladı.

Amerika tatillerinde çekilen pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan Sayan, paylaşımına “Sevgilim” notunu yazmayı da ihmal etmedi.

İkilinin 30 binden fazla beğeni alan gönderisi, kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu.

“CEVAP HAKKI VERMEM!”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Neslihan Atagül’ün eşi Kadir Doğulu’nun bir gece kulübünde bir bayanla çıkan samimi imajlarıyla ilgili konuşan Seda Sayan, şu tabirleri kullanmıştı:

Kadir ve Neslihan’ı çok seviyorum, çok yakıştırıyorum, çok şekerler. Gürültülü ortamlarda birtakım hareketler, kimi fotoğraflar çok yanlış anlaşılabiliyor. Bence o denli olmuştur. Kadir ‘Dinliyorum’ dediyse doğrudur. Bize gelirsek de eşim bensiz kulübe gidemez, ben de onsuz gidemem. Çağlar ‘Bu gece kulübe gideceğim’ derse, ‘Ben de geleceğim’ derim. O erkek kümesiyle gidiyorsa, ben bayan kümesiyle gidiyorsam da bir şey olduğunda Çağlar’a karşılık hakkı vermem. Çağlar da bunu biliyor. Bu türlü şeylerle bana gelinmemeli. Benim üzülmeme meydan vermemeli. Ben üzülmemeliyim, ben de onu üzmemeliyim. Bunun konusu bile insanı irite ediyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap