1. Anasayfa
  2. Gündem

Tokat’taki kazadan bir acı haber daha! Polis memuru da yaşamını yitirdi

Tokat’taki kazadan bir acı haber daha! Polis memuru da yaşamını yitirdi
0

Kaza, dün saat 13.00 sıralarında Reşadiye-Aybastı kara yolunda meydana geldi. Öğrencileri taşıyan Ahmet Eraslan (50) denetimindeki 60 NB 646 servis minibüsü, Abdullah Kayıcı’nın kullandığı 81 EH 707 plakalı arabayla çarpıştı. Kazada arabadaki Suna Kayıcı hayatını kaybetti eşi Abdullah Kayıcı ve kızı Banu Kayıcı (24) ile servis şoförü Ahmet Eraslan, servisteki 6 öğrenci ile 2 öğretmen yaralandı. Yaralılar, kaza yerine sevk edilen ambulanslarla Reşadiye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

GÖREV YERİNE GİDİYORDU

Yaralılardan Abdullah Kayıcı da bugün hekimlerin tüm uğraşına rağmen kurtarılamadı. Polis olan Abdullah Kayıcı’nın Bingöl Vilayet Emniyet Müdürlüğü’nde vazife yaptığı, eşi ve kızıyla birlikte memleketleri Ordu’nun Kabataş ilçesindeki ailesini ziyaret ettikten sonra, misyon yerine gitmek için yola çıktığı belirtildi.

Durumu ağır olan Büşra Kayıcı’nın ise Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tedavisi devam ediyor. Kayıcı çiftinin Ordu’nun Kabataş ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir