1. Anasayfa
  2. Gündem

Sosyal medyaya bomba gibi düştü: Ankaralı Okşan kim?

Sosyal medyaya bomba gibi düştü: Ankaralı Okşan kim?
0

İş adamı olduğu iddia edilen Muhammed Yakut paylaştığı videolarda çok sayıda isim hakkında önemli iddialarda bulundu. Peş peşe paylaştığı videolar sosyal medyanın gündemine otururken eski ABB Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili sözleri bomba etkisi yarattı.

Videoda ismini verdiği travesti Okşan kimdir sorusu merak konusu oldu. Yakut, Gökçek’in ‘Travesti Okşan’ lakaplı bir transseksüel bireyle birlikte olduğunu iddia etti.

Melih Gökçek geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu “Oğlun erkek arkadaşı ile evlensin istiyorsan oylar Kılıçdaroğlu’na” ifadelerini kullanmış ve büyük tepki çekmişti. Gököek ile ilgili atılan iddia ise sosyal medyanın diline düştü.

Muhammed Yakut, “Senin o babanın (Melih Gökçek) Ankaralı Travesti Okşan ile olan ilişkilerini açıklarsam ne baban ne anan sokağa çıkamaz. Ankaralı Okşan’ı babana sor baban çok iyi tanır” ifadelerini kullandı.

‘Travesti Okşan’ olduğunu iddia eden bir sosyal medya hesabı ortaya atılan iddiaları yalanladı. Hesaptan yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi, “twitterde Ankara eski Belediye başkanı Sn. Melih GÖKÇEK ile ilgili paylaşımlarda ismim kullanılarak Sn. GÖKÇEK e saldırılmaktadır… Kanunlarımız göre kişinin isminin kirlenmeme hakkı vardır…İsmimi karıştıranlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır…”

Cemal Enginyurt da Melih Gökçek ile ilgili bir tweet paylaştı. Enginyurt şu ifadeleri kullandı: “MELİH Gökçek denilen JELİBONCU! Bir kaç gündür “Erkek erkekle evlenecek, Kılıçdaroğlu şahitlik yapacak mı?” diyerek paylaşım yapıp duruyordun. Muhammed Yakut, Ankaralı Okşan ile ilgili iddialar da bulunmuş.
Hayırdır! Fırıldak, Rüzgar gülü, çok hızlı dönmüşsün.”

İşte o tweet:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir