1. Anasayfa
  2. Gündem

Kendisine 20 iğne vurdu! Fransız kadının hastanede sır ölümü

Kendisine 20 iğne vurdu! Fransız kadının hastanede sır ölümü
0

Anestezi Uzmanı Dalila Soudani, Bağcılar’da özel bir hastanede tüp mide ameliyatı olmak için Fransa’dan Türkiye’ye geldi. Soudani, 19 Mayıs akşam özel hastaneye giriş yaptı. Tek başına hastaneye giden Soudani, tüp mide ameliyatı olmak için analizlerini yaptırdı. Gece burada kalan bayan sabahı 07.30 sıralarında hastane odasındaki banyoda hasta bakıcılar tarafından meyyit bulundu. Birinci belirlemelere nazaran, Fransız bayanın kendisine yüksek dozda yaklaşık 20 adet Fransız markalı ağrı kesici iğne vurduğu tespit edildi. Bayanın bedeninde darp izine rastlanmadığı, geçmişten kalma yanık izi olduğu belirlendi. 

Savcının olay yerindeki incelemesinin akabinde ceset, otopsi için İsimli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Soudani’nin Fransa’dan Türkiye’ye gelen erkek kardeşi, amcası ve yakınları ise İsimli Tıp Kurumu’nda teşhiste bulundu.

Gerekli evrakların tamamlanmasının akabinde Fransız bayanın cenazesinin ülkesine götürüleceği belirtildi. Hastane ise tüp mide ameliyatı ile alakalı rastgele bir süreç yapılmadığını açıkladı. Bayana yalnızca analiz yapıldığı belirtilirken ağrı kesicileri de kendisinin vurduğu kaydedildi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir