1. Anasayfa
  2. Gündem

Hapishanedeki mahkumla 1200 kez cinsel ilişkiye girdi: Kadın gardiyan değil seks makinesi çıktı

Akıllı telefon ilişkiyi ortaya çıkardı. Silahlı soygun suçundan cezaevindeki mahkumla kadın gardiyanın 1200 kez cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

Hapishanedeki mahkumla 1200 kez cinsel ilişkiye girdi: Kadın gardiyan değil seks makinesi çıktı
0

Silahlı soygun suçundan hapishaneye giren Khuram Razaq ile kaldığı hapishanenin kadın gardiyanı Aysgea Louise Gunn arasındaki ilişki akıllı saat ile ortaya çıktı. Kadın gardiyan mahkum sevgilisi ile cezaevinde 1200 kez ilişkiye girdiği belirlendi.

Suçlu İncelemesi adlı twitter hesabının yayımladığı bilgilere göre gardiyanlık yaptığı cezaevindeki mahkumla 1200 kez cinsel ilişkiye giren kadın gardiyan mahkuma aldığı akıllı saat ile iletişimde kaldığı ortaya çıktı.  Gardiyan kadının erkek mahkuma ‘duygusal boşlukta olduğu için’ aşık olduğunu söylediği iddia edildi.

Silahlı soygun suçundan cezaevinde bulunan Razaq’ın gardiyan sevgilisi Gunn akıllı saat aldı. Gardiyan kadın gizlice cezaevine soktuğu ve sevgilisine hediye ettiği 1500 euroluk akıllı saat sayesinde sürekli iletişimde kaldı. Devamlı konuşan, mesajlaşan hatta birbirlerine fotoğraf gönderen iki sevgili ilişkilerini hiçbir şey yokmuş gibi sürdürürken kadın gardiyan Razaq’ın tüm isteklerini de dışarıdan karşılıyordu.

İkiliyi yakın takibe alan ekipler 4 aylık bir incelemenin ardından ilişkiyi ortaya çıkardı. Kadın gardiyanın mahkum sevgilisi ile 1200 kez cinsel ilişkiye girdiği belirlendi. Kadın gardiyan kendisinin ‘duygusal boşlukta’ olmakla savundu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir