1. Anasayfa
  2. Gündem

Gece kulübünde şov için dökülen isporto 2’si kadın 3 kişi alev alev yandı

Gece kulübünde şov için dökülen isporto 2’si kadın 3 kişi alev alev yandı
0

Olay, dün saat 08.00 sıralarında Beyoğlu Taksim’de meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran semtteki bir gece kulübünde cümbüş sürdüğü esnada çalışanlar, müşterilerine sürpriz yapmak istedi. Bu çerçevede çalışanlardan biri tezgaha ispirto dökerek ateşe verdi.

GECE KULÜBÜNDEKİLER ALEV ALEV YANDI

Kısa bir mühlet sonra ispirto dökülen iki kısımda alev sönünce, çalışan tıpkı yere tekrar ispirto döktü. Harlanınca parlayan alevler o esnada içeride eğlenen vatandaşların üzerine sıçradı. Olay nedeniyle içerideki kimi şahıslar, saç ve başlarına sıçraması nedeniyle alev alev yandı. Dehşet anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

YARALI 3 KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

Olayın akabinde ihbar üzerine gece kulübüne çok sayıda sıhhat takımı sevk edildi. Kısa müddette olay yerine gelen sıhhat grubu saçları yanan ve bedeninin çeşitli yerlerinden yaralanan Gül E., Fatma O. ve Murat A.’yı yaptıkları birinci müdahalenin akabinde ambulansla Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi Yanık Ünitesi Kısmına kaldırarak tedavi altına aldı. Yaralıların hayati tehlikelerinin olmadığı öğrenildi.

BEYOĞLU ASAYİŞ POLİSİ 3 KİŞİYİ GÖZALTINA ALDI

Öte yandan, olayla ilgili çalışma başlatan Beyoğlu Asayiş Ofis Amirliği polisleri, görgü şahitlerinin tabirine başvurarak güvenlik kamera imajlarını incelemeye aldı. Yapılan çalışma sonucunda yanağının çıkış sebebini tespit eden polis takımları, işletmede çalışan Mustafa Y., Nesip Ç. ve Atilla A.’yı gözaltına aldı. Emniyette tabirleri alınarak “taksirle yaralama” kabahatinden isimli süreç yapılan 3 kişi savcılık talimatıyla hür bırakıldı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir