1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Adana’da eski sevgili dehşeti! ‘Son kez konuşalım’

Adana’da eski sevgili dehşeti! ‘Son kez konuşalım’
0

Edinilen bilgiye nazaran olay, Yüreğir ilçesi Yenidoğan Mahallesi Girne Bulvarı’ndaki akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Teze nazaran, bir mühlet evvel Sibel K., arkadaşlık yaptığı ve unsur bağımlısı olduğu ileri sürülen Bilal S.’den ayrıldı. Bilal S. dün öğlen saatlerinde kız arkadaşını yolda gördü ve son sefer konuşmak istediğini söyledi.

İlk evvel tereddüt eden genç kız, Bilal S.’nin kullandığı 01 RU 896 plakalı aracına bindi. Kuşkulu yakıt alma mazeretiyle aracını pompaların bulunduğu yere park ettikten sonra üzerindeki bıçağı çıkarıp Sibel K.’nin boğazına dayadı.

Durumu gören istasyon vazifelileri çabucak polisi aradı. Olay yerine çok sayıda grup sevk edildi. Aracın etrafını kuşatan gruplar, şahsı ikna etmeye çalıştı. Boğazına bıçak dayanan Sibel K. gözyaşı dökerken, gruplar ise adamın bir an dalgınlığından yararlanıp onu etkisiz hale getirdi. Kolunda ve boğazında hafif bıçak izleri olan Sibel K.’ye birinci müdahale sıhhat vazifelileri tarafından yapıldı.

“SON DEFA KONUŞALIM”

Polislere Bilal S. ile sevgili olduğunu lakin bir müddet evvel ayrıldığını tabir eden Sibel K., “Yolda yürüyordum. Aracıyla yanımda durdu ve son defa konuşmak istediğini söyledi. Araca bindim. Akaryakıt alacağını söyleyerek istasyona girdi ve park ettikten sonra bıçağı boğazıma dayadı. Bana ‘benden ayrılırsan seni öldürürüm’ diyerek bıçakla boğazımı ve kolumu çizdi. Aslında kendisi uyuşturucu bağımlısı. Kendisini istemiyorum” diyerek gözyaşı döktü.

Etkisiz hale getirilen Bilal S. ise daha sonra tabiri alınmak üzere emniyete götürüldü.

Yazar Hakkında

Yorum Yap