1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Yusuf Güney, Survivor’dan ayrılma nedenini açıkladı!

Yusuf Güney, Survivor’dan ayrılma nedenini açıkladı!
0

Survivor 2023’te ünlüler ekibinde yer alan Berdan Mardini ve Seçkin Piriler’in akabinde Yusuf Güney’in de yarıştan kendi isteğiyle ayrılması gündem olmuştu.

“BU KOŞULLARDA DAYANMAK ZOR”

Ada kurulunda açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Bu kurallara dayanmak sıkıntı olacak demiştik. Kırmızı grup için bir kayıp daha yaşanıyor. Yusuf Güney, Survivor’a devam edemeyecek” demişti.

“ASTRAL SEYEHATLERDE SARSINTININ OLACAĞINI GÖRDÜM”

Yusuf Güney, canlı yayınla ekranlara gelen Survivor yarı finalinde ortaya çıktı. 39 yaşındaki müzikçi, fenomen müsabakadan ayrılma nedenine dair çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı.

Ünlü müzikçi, “Arkadaşlarıma sarsıntının yaşanacağını söylemiştim. ‘Benim gitmem lazım, burada duramıyorum’ demiştim. Her şeyiyle, birebir düşlerimde yaptığım astral seyahatlerde zelzelesi gördüm. Kalamadım, duramadım. Çok durmak istedim, hatta final koltuğunda oturmak isterdim. Çok hürmet duyulacak bir gayret. Samimi söylüyorum mecnun işi” tabirlerini kullandı.

“GEZEGENLER ORTASI ULAŞIM SAĞLAYABİLİYORSUN”

Ünlü isim, 2021 yılında katıldığı programda, “Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani niyet gücüyle vücuttan ruhu ayırıp vakit kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler ortası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir müddet astral seyahat tecrübesi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım” biçiminde konuşmuştu.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap