1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Sosyal medyada gündem olmuştu! Demet Özdemir tatil fotoğrafları hakkında konuştu

Sosyal medyada gündem olmuştu! Demet Özdemir tatil fotoğrafları hakkında konuştu
0

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, 26 Ağustos 2022 tarihinde hayatlarını birleştirmişti. Haklarında ayrılık tezleri çıkan ikili, toplumsal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile haberleri doğrulamıştı. 

“BOŞANMA KARARI ALDIĞIMIZ DOĞRUDUR”

Özdemir ve Koç, kısa müddetli evliliklerini sonlandırma kararı aldıklarını şu sözlerle duyurmuştu:

Evliliğimizi bir müddettir yürütemeyip, boşanma kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı hürmet ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor, onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas formda yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz.

TEK CELSEDE BİTTİ

Ünlü çift, 8 Mayıs’ta mutabakatlı olarak tek celsede boşanmıştı. Eski eşler, Büyükada’da avukatları ile birlikte katıldıkları davada birbirinden hiçbir şey talep etmemişti.

“KALAN EŞYALARIMI ALDIM”

Özel hayatlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Koç’un konutundan çıkarken görüntülenmişti. Hoş oyuncu, kapıda kendisini bekleyen basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etmişti.

“BUNLARI ANLATACAĞIMI DÜŞÜNMÜYORSUN HERHALDE”

Demet Özdemir, “Bir saattir içeridesiniz. Oğuzhan Bey’le neler konuştunuz?” sorusuna ise “Saçmalama bunları anlatacağımı düşünmüyorsun herhalde” karşılığını vermişti.

SEZONU AÇTI

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen oyuncu Demet Özdemir, başrolünde yer aldığı ‘Adım Farah’ dizisinin dönem finali yapmasıyla ise geçtiğimiz hafta dönemi açarak yazı getirmişti. Kız arkadaşlarıyla tatil yapan hoş oyuncunun, hem yatırım yapmak hem de vatandaşlık almak için Yunan Adaları’ndan 1 milyon Euro’ya konut aldığı tez edilmişti.

”EV ALDIĞIM DOĞRU”

Katıldığı aktiflikte uzunluk gösteren Demet Özdemir, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hem tatil hem de yatırım için Yunan Adaları’ndan mesken aldığı istikametindeki haberlere açıklık getiren Özdemir şunları söyledi:

Onu çok evvel almıştım aslında. Onun dışındaki ayrıntılar her yerde farklı yazılıyor. O büsbütün bana kalsın. Bu haber yanlışsız. Bir mesken aldım. Ancak daha tam manası ile bitmedi.

”ORTAYA ÇOK HOŞ İMAJLAR ÇIKTI”

Atina tatili sırasında verdiği pozlarıyla toplumsal medyanın gündemine oturan Özdemir, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla ilgili de konuştu. Tatil yapmaya devam edeceğini belirten ünlü isim, ”Birkaç işim olduğu için tatile çıktım. Gitmişken de çok sevdiğim bir arkadaşım ile buluşmuştum. Ortaya da çok hoş imajlar çıktı. Çok hoş anılar biriktirmiş olduk. Çok keyifliydi. Hoş yorumlar almak hoş, benim hoşuma gidiyor. Ne vakittir bu türlü paylaşımlar, bu türlü tatil yapmıyordum. Beni bu türlü sevenler de şaşırdı, onlar için de hoş oldu. Tatilim devam edecek. Atina’ya da gideceğim, diğer yerlere de gideceğim. Esasen fotoğraf paylaşımlarımdan anlarsınız” sözlerini kullandı.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap