1. Anasayfa
  2. Magazin

Sinem Kobal kendine hayran bıraktı! ‘Kim der iki çocuk annesi diye’

Sinem Kobal kendine hayran bıraktı! ‘Kim der iki çocuk annesi diye’
0

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, 2016’da Cunda Adası’nda gerçekleşen düğün ile hayatlarını birleştirmişti. 2020’da Lalin’in doğumuyla birinci kere anne ve baba olma memnunluğunu yaşayan oyuncu çift, Mayıs 2022’de ikinci kızları Leyla’yı kucaklarına almıştı.

”ÇOK HOŞ BİR DUYGU”

Doğum sonrası katıldığı bir aktiflikte Sinem Kobal ve kızı Leyla’nın sıhhat durumunun düzgün olduğunu belirten İmirzalıoğlu, “Çok hoş bir his. Güya insanın daha evvel yaşamadığı, hissetmediği bir alan açılıyor. Hem kalbinde hem beyninde. O değişimi kendimde de görüyordum” diye konuşmuştu.

”LEYLA’ SEVDİĞİMİZ BİR İSİMDİ”

İmirzalıoğlu, “İsme nasıl karar verdiniz?” sorusuna “Leyla ismini en başından beri düşünüyorduk. Sonra birincisinde Lalin galip geldi. İkincisinde Leyla’ya dayanamadık. Sevdiğimiz bir isimdi” diye karşılık vermişti.

“LEYLA BANA BENZİYOR”

Kenan İmirzalıoğlu, kızı Leyla’nın kendisine daha çok benzediğini “Leyla biraz daha babaya yakın üzere. Koyu görünüyor ancak çok değişiyorlar. Lalin de birinci başta bana benziyordu sonra anneye döndü. Leyla’nın birinci hali annesinin de söylediği üzere bana benziyor” kelamlarıyla anlatmıştı.

“ANNEMİ ARTIK ÇOK GÜZEL ANLIYORUM”

Geçtiğimiz günlerde Hello mecmuasına röportaj veren Sinem Kobal, kızları Lalin ve Leyla’nın doğumundan sonra hayatının çok değiştiğini vurgulayıp şunları söylemişti:

Anneliği keşfediyorum. Her hissimin katlandığı, çoğaldığı bir seyahat. Kızlarım beni günden güne değiştiriyor, dönüştürüyor ve buna minnettarım. Annemi artık çok daha güzel anlıyorum. Kenan çok yeterli bir baba nitekim. Onunla gurur duyuyorum ve kendimi şanslı hissediyorum.

SİNEM KOBAL’LA EVLİLİĞİNİ ANLATTI

‘Deli Yürek’ Ezel’ ve ‘Karadayı’ dizilerindeki rolleriyle hafızalarda yer eden, Ekim 2019’dan itibaren sunucusu olduğu fenomen müsabaka ‘Kim Milyoner Olmak İster’de sevenlerinin karşısına çıkan Kenan İmirzalıoğlu, katıldığı programda, eşi Sinem Kobal ile evliliğini anlatmıştı.

“BENİM AŞKIM BİRİNCİ GÖRÜŞTE DEĞİLDİ”

Kendisi üzere oyuncu olan Sinem Kobal ile gözlerdne uzak halde memnun bir evlilik sürdüren İmirzalıoğlu, “Aşka inanır mısın” sorusuna şu cevabı vermişti:

Aşka inananlardandım. Lakin ‘Artık herhalde aşk, kavak yellerinin esmeye başladığı vakitlerde olan bir şey’ diye düşünmeye başlamıştım ki bir aşk evliliği yaptım. 40’ımdan sonra tekrar aşkla karşılaşır mıydım, hiç emin değildim. Hayatta ufkunu çok dar tutmamak lazımmış. Hayatın ne vereceği muhakkak olmuyor. Sinem’i öncesinde de tanırdım. Benim aşkım birinci görüşte değildi, dördüncü buluşmamızdaki sohbetimizde, o esnada, ruhtan bir çarpmaydı. ‘Bir dakika ne oluyor bana, burada öbür bir şey var’ oldum. Aşk çoğaltan, şaşırtan, üreten, çok daha duygusallaştıran, çok daha güçlü kılan bir şey. İnandığın bir aşkın varsa karşında hiçbir şey duramaz.

SİNEM KOBAL’DAN YENİ POZ

Uzun müddettir ekranlardan uzak olan oyuncu Sinem Kobal toplumsal medya hesabından yaptığı son paylaşımıyla gündem oldu. Doğumdan kısa bir mühlet sonra hamilelik kilolarına veda eden hoş oyuncu, göbek dekolteli kıyafetiyle verdiği pozunu takipçilerini beğenisine sundu.

SON HALİ GÜNDEM OLDU

6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından yaptığı paylaşımına ”Flu” notunu düşen Kobal’ın son hali gündem oldu. Kızı Leyla’yı kucağına aldıktan kısa bir müddet sonra eski formuna kavuşan oyuncuya hayranları övgüler yağdırdı.

”KİM DER İKİ ÇOCUK ANNESİ DİYE”

Takipçilerinden, bir yıl evvel ikinci kere anne olan ve fit haliyle dikkat çeken Sinem Kobal’a, ”Kim der iki çocuk annesi diye”, ”Zayıflığının sırrı ne?”, ”Sanki hiç doğum yapmamış gibi”, ”Doğumdan sonra kilolar nereye gitti?”, ”Mükemmel görünüyorsun” üzere yorumlar geldi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir