1. Anasayfa
  2. Magazin

Sezen Aksu oy verdi, mührü bırakmayı unuttu!

Sezen Aksu oy verdi, mührü bırakmayı unuttu!
0

Türkiye, beş yıl boyunca misyon yapacak olan 13’üncü Cumhurbaşkanı seçimlerinin ikinci çeşidi için sandığa gitmeye başladı. Saat 08.00 prestijiyle başlayan oy verme süreci, saat 17.00’de sona erecek.

Seçim bölgelerinde 191 bin 885, ceza infaz kurumlarında 329 ve seyyar olarak da 924 sandıkta oy verilecek.

MÜHRÜ UNUTTU!

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, Cumhurbaşkanı ikinci cins seçimi için 08.30 sıralarında Beykoz’da bulunan Sedat Simavi Ortaokulu’na geldi. Oy kullandıktan sonra mührü elinde unutan Aksu, vazifelinin ihtarıyla teslim etti.

“Hiçbir söylemeyeceğim” diyerek oy kullandığı sınıftan çıkan Aksu; kimliğini ve seçmen kağıdını almayı da unuttu. Bu sırada bir misyonlu sınıftan çıktığı sırada Aksu’ya kimliğini ve seçmen kağıdını teslim etti.

HAYRANLARIYLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Sanatçı, oy kullanmak için okula gelen hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Okul kapısında Aksu ile karşılaşan Beykoz Belediye Lideri Murat Yıldırım ise “Yol kesildi efendim” diyerek, ünlü ismi selamladı.

Aksu, belediye liderine “Sizden geliyor bildiriler, değil mi?” dedi. Belediye lideri Aydın’ın, “Bir konser yaparız artık” isteğine ise sanatçı; “Ben sahneye çıkmıyorum artık” cevabını verdi.

Bir hayranının verdiği çiçeği alan 68 yaşındaki Sezen Aksu, aracına binerek okuldan ayrıldı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir