1. Anasayfa
  2. Magazin

Şevval Şahin bikinili pozlarıyla beğeni topladı

Şevval Şahin bikinili pozlarıyla beğeni topladı
0

Şevval Şahin, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan ‘Gör Beni’ serisinde yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. 23 yaşındaki model, Türkiye’de memnun olup olmadığı sorulunca, “Türkiye’de memnunum ancak üç ay fazla kaldığımda bana bir daralma geliyor. Ben gidip gelme taraftarıyım” demişti.

“KENDİMİ BİR YERE İLİŞKİN HİSSETMİYORUM”

2018 Miss Turkey birincisi, “Buranın gücü olabilir, bazen üstümde olan ilgiden daralabiliyorumdur. Ailemin hayatının bir kısmı bu ülkede, bir kısmı yurt dışında. Kendimi onlar üzere bir yere ilişkin hissetmiyorum. Burada yaşamaya başladıktan sonra İstanbul’a da Türkiye’ye de aşık oldum fakat bir tek yere ilişkin olmak istemiyorum” halinde konuşmuştu.

Katıldığı hoşluk müsabakası sonrası ünlü bir isim haline gelen Şevval Şahin, isminden bahsettirmeye devam ediyor. 2018 yılında Miss Turkey birincisi olarak seçilen ünlü model Şevval Şahin, bir müddettir işletmeci Murat Kazancıoğlu ile aşk yaşıyor.

SEVGİLİSİYLE ROMANTİK PAYLAŞIM

Çift, kısa bir mühlet farklı kalıp geçtiğimiz aylarda yine barışmıştı. Sevgilisi Murat Kazancıoğlu ve arkadaşları ile nisan ayında Bodrum’a tatile giden eski kraliçe, romantik anlar yaşadığı sevgilisiyle o anlarını toplumsal medya hesabından yayınlamıştı.

BİKİNİSİYLE POZ VERDİ

23 yaşındaki ünlü isim son olarak, 435 bin takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından paylaştığı bikini pozlarıyla gündeme geldi.Siyah bikinisiyle objektif karşısına geçen Şahin, düzgün fiziğiyle bir sefer daha kendine hayran bıraktı.

TAKİPÇİLERİ BİKİNİLİ POZLARINI YORUM YAĞMURUNA TUTTU

İddialı siyah bikinisi ve formda imajıyla tüm bakışları üzerinde toplayan Şevval Şahin’e, takipçilerinden ”Kusursuz görünüyorsun”, ”Muhteşemsin”, ”Bayılıyorum sana”, ”Nasıl bu kadar hoş olabiliyorsun?”, ”İşte gerçek bir manken” üzere yorumlar geldi. Takipçileri genç modele övgüler yağdırdı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir